YENİ

FarmVille Hileleri

1 yorum

Hız Hilesi
Bu hile için öncelikle ; 4 tane herhangi boy cins ve boyutta çit almanız gerekir.Bu çitleri daha sonra tarlanızın köşesinde çiftçimizi bu çitlerin ortasına gelicek bir şekilde koymamız gerekir. Ve bu kare etrafından çıkmaması lazım.Sonrada '' harvest '' ve '' plow '' herzaman yaptığımız gibi yapmaya devam etmemiz gerekir.Çiftçimiz kurduğumuz çitlerden çıkamadığı için yerinden yapmaya başlıyor bu işleri ve oyun inanılmaz derecede hızlı ve zevkli oluyor.O kadar hızlı harvest ve plow yapıyorki resmen tıklamaya yetişemiyorsunuz . Sadece bu işler de değil oyundaki bütün işler hızlanmaya başlıyor.

Hızlı Exp Kasma
Bilindiği gibi FarmVille oyununda en fazla bir günde 4800 exp kazanılıyor . Bu kazancı arttırmak istiyorsanız biraz da sermaye gerekir .
Buildings e verdiğiniz paranın %1 para olarak döner . Örnek olarak 100.000 coin verdim 1.000 exp gelir . Eğer silme ekme yöntemiyle fasulye ekerseniz 15 coin fasulye 15 coin ekme 30 coine 3 exp yani %10 exp alırsınız . 10 kat daha karlı 400 kare alana 12.000 coin harcıyarak 1200 exp kazanabilirsiniz.Bunlar için paranız her zaman bir köşede kalsın.

FarmVille Hileleri Hakkında 1 yorum :

 1. I do not even know the way I finished up here,
  however I believved this put up was great. I don't recognize whoo you
  might be however definitely you're going to a well-known blogge when you are not already.

  Cheers!

  My pae Video Recording

  YanıtlaSil