YENİ

Geniş Aile 25. Bölüm Fragmanı İzle

Hiç yorum yok

Geniş Aile 25. Bölüm Fragman Özeti

Cevahir mahallede flört turuna çıkıyor. Cevahirin bu flört arayışları Şuküfe'yi kıskandıracak. Başka kızlarala takılıp taktik değiştirecek olan Cevahir bakalım bu taktiğiyle Şuküfe'yi kandırabilecekmi ? Yoksa ters mi tepecek bu taktiği ?
Şuküfe ile evliliğe yaklaşmışken son vukatıyla yine direkten dönen Cevahir , kahve önünde herkesin ortasında Şuküfe'den tokat yiyince taktik değiştirmeye karar verir. Çapkınlık orucunu bozar ve mahallede flört turuna çıkan Cevahiri örnek alan Zekai de Pırıl'ın yakın arkadaşı ile flört'e başlar. Çok geç kalmadan Pırıl'dan da balyoz etkisi yaratan karşılık gelir.

Nazan ve Mürsel sonunda herkese evden çıkacaklarını açıklarlar. Kuddusi ve Muazzez çok bozulurlar bu verdikleri karara ama ses de çıkarmazlar. Kiralık ev bulan Nazan ve Mürsel ön anlaşma yapmak üzereyken ev sahibinin karısı ve Cevahir ile ilgili büyük bir skandal patlak verir.Cevahir , Şuküfe'yi kıskandırayım derken eskisinden çok daha fena bir duruma düşüyor.
Ayrıca sosyete mantıcısı olayını da abarttığı için dükkanu da kapatmak üzeridir. İşlerin kötü gittiğini anlayan Kuddusi hiç beklenmedik bir atak yapar ve Cevahir ve Ulvi'nin başına sürpriz
patron getirir.

Koyu Bilal de Cevahir'in mantıcı açma atağına babasının beyaza eşya dükkanın başına geçerek cevap verir.Geniş Aile 25. Bölüm Fragman İzleGeniş Aile 25. Bölüm Fragmanı İzle Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme