YENİ

Auslogics Disk Defrag 3.1.4.110

Hiç yorum yok
Auslogics Disk Defrag 3.1.4.110 Hakkında Bilgi

Auslogics Disk Defrag FAT 16, FAT 32, ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan sabit disklerin birimlerini birleştiren ücretsiz, hızlı ve işlevsel bir program olarak tanılır.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca kullanılabilen bir uygulama olan ve Windows içersinde gelen disk birleştiricisinden hissedebilir derecede hızlı çalışan Auslogics Disk Defrag, XP, Vista ve Windows 7 gibi tüm güncel Windows sürümlerini destekliyor.

Diski birleştirme sırasında ve sonrasında detaylı bilgi veren ve rapor sunan bu güçlü program işletim sisteminin ve uygulamaların çalışmasında performans artışı olanak sağlıyor.Geliştirmeye devam eden programın bellek kullanımı da en aza indirilmiş durumdadır.

Yenilenen sürümler ile birlikte birleştirme algoritması %40 oranında geliştirilmiş ve işlem hızı arttırılmış bulunmaktadır.Ayrıca birleştirme işleminden önce temporay ( geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımı ayarlama (low, normal, high) , günlük basit ve hızlı disk birleştirme işlemleri için "Defrag" veya tam disk birleştirme gerçekleştirmek için "Defrag & Optimize" seçeneklerinden birini seçme, ileri tarihli birleştirme işlemleri atama, boş alan ayırma ve kullanılan dosyaların devamlılığı oluşturma gibi birçok gelişmiş özellik ve yeni seçenekler programa eklenmiş durumdadır.

Auslogics Disk Defrag yenilenen özellikleri ile ayrıca yeni raporlama özellikleri, dosya isim ve uzantı detayı, arkaplanda birleştirme işlemi yapabilme, Windows Gezgini entegrasyonu Vb. diğer birçok geliştirme ike karşınızda.

Auslogics Disk Defrag 3.1.4.110 Download etmek için tıklayınız.

Auslogics Disk Defrag 3.1.4.110 Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme