YENİ

Avast Home Edition 5.0 Download

Hiç yorum yok


Avast Home Edition 5.0 Hakkında Bilgiler

Avast 5 Home Edition tam güvenlikli ve ücretsiz bir anti-virüs uygulamasıdır.Ev kullanıcıları için yapılmış üst düzey güvenlik koruma programı olup sistemleri zorlamadan ve size hissettirmeden bilgisayarınızın tam güvenli olmasını olanak sağlar.

Avast 5 Home Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir anti-virüs programıdır.Sisteminiz ve verileriniz virüslere ve benzer casuslara karşı bilgisayarınızı korur.Sınıfındaki en kaliteli profesyonel çözümü sunan avast! Professional ile Windows tabalı her hangi bir işletim sisteminizi tamamen güvenli hale getirebilirsiniz.

Özellikler ;

- Anti-Virüs Kernel : Tüm formatları tanıyıp tarayabilme özellğine sahip olan ve bunun sayesinde sisteminizi tamamen koruyan Ödül kazanan bir korumadır.

- Kolay Kullanılabilir Arayüz : İstediğiniz tüm ayarları tek bir pencereden yapabilirsiniz.

- Yerleşik Koruma : Sistem dosyalarınızı email hesabınızı korumakla görevlidir.

- Network Koruması : Windows NT/2000/XP/2003 sistemlerinde Network koruması sağlayabilme özelliği ağınıza sızmaya çalışmaya giremezler.Bu sistem korur.

- Web Koruması : Microsoft Internet Explorer, FireFox, Mozilla ve Opera browserlarında kullanılan bu özellik ile HTTP sunucularındaki bir çok belirlediğiniz sitenin trafiği daha da güvenli bir hale getirmek mümkün.Trafikten gelebilecek zararlara karşı sizi ve sisteminizi korur.

- Otomatik Güncellemeler : Virüs koruma programlarının en kilit noktalarından olan güncellemeler Avast! Pro Edition ile her an yapılabilir haldedir.Bu sayede son çıkan virüslere casuslara ve bunun gibi zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumakta mümkünsünüz.

- Avast Cleaner Entegreli : Malware'lere karşı korumakta olan Cleaner yazılımı entegre edilmiştir.Ayrıca Cleaner ile içeriği bozulmuş dosyaları bulabilir düzeltebilir ve onarabilirsiniz.

- 64-Bit Windows destekli

Önemli ! : Ücretsiz kayıt sistemi ile Avast!'a kayıt olamanız gerekiyor.

DOWNLOAD

avast! Free Antivirus 5.0.545 Download etmek için tıklayınız.

Avast Home Edition 5.0 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme