YENİ

BitTorrent İndir

Hiç yorum yok
Bittorrent DownloadModel :BitTorrent İndir
Boyut :857 KB
OS :Windows Xp,Windows Vista,7
Üretici :Bittorrent
BitTorrent hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, Video, müzik, oyun ve benzeri her türlü dosyanın paylaşıldığı BitTorrent dünyasında adını bu paylaşım yolundan alan ücretsiz bir istemci olan BitTorrent hızlı bir şekilde yüksek kalitede dosya paylaşımları yapabilmeniz için gerekli ortamı sizlere hazırlıyor.

BitTorrent İndir

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan BitTorrent dünyası ile güvenli bir şekilde dosya alışverişi yapma imkanı sunarken gelişmiş seçenekler ve dosya indirirken ihtiyaç duyabileceğiniz özellikler ile dilediğiniz ayarlamaları yapabilmenize yardımcı olur.

Detaylı istatistikler ve grafiksel download/upload bilgileri sunan bu BitTorrent istemcisi paylaşımlarınızı ve gerçekleşen veri alışverişini açık olarak detaylı bir şekilde size raporluyor.

BitTorrent'in yazılım clientı sizlere hızlı bir şekilde yüksek kalitede dijital içerim yani resim, video, müzik, oyun vb. tür dosyaları taşıyan indirmenize yardımıcı olan BitTorrent yaklaşık 20 dilde destek veren BitTorrent, 70 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor.Güvenli şekilde dosyaları sizin bilgisayarınıza alabilmeniz mümkündür.Detaylı grafikler ve istatistiklerle paylaşmanızı inceleyebiliyorsunuz.

BitTorrent İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme