YENİ

GOM Player - Ücretsiz Çok Amaçlı Kaliteli Medya Oynatıcı İndir

Hiç yorum yok

GOM Player , ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oyanıtıcısı görivini alır.Bir medya oynatıcısında aradağınız hemen her özellik GOM Player'da bulunmaktadır.Ayrıca programın özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Tema (Skin) desteğine sahip olan yazılım, sistem kaynalarınızı sömürmüyor.Gömülü codec sistemi sayesinde AVI,MPEG,DivX,XivD,AC3,OGG,MP4 gibi popüler dosya formatlarını da doğrudan oynatabilen programdır.Yani ekstra codec paketini kurmanıza hiç gerek kalmıyor.Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an idirmekte olduğunuz henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.Kısaca GOM Player'la istediğiniz videoları oynatabilirsiniz.

GOM Player Program Genel Özelliklleri

- GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor.Senkronizasyon konusunda ise çok başarılıdır.İçersinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden sekronize edebileceğiniz ayrı bir bölüm bulunmaktadır.Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza hiç gerek kalmıyor.

- Eğer yüksek çözünürlüklü film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player'la gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz.Yine gerçek zamanda video üzrine efektler uygulayabliyorsunuz.Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim çekip kayıt edebiliyorsunuz.

- Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği bulunmaktadır.Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeyde çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kurabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verirsiniz.


DOWNLOAD

GOM Playerı Türkçe hale getirmek istiyorsanız buraya tıklayarak GOM Player Türkçe Dil paketini indirebilirsiniz.

GOM Player - Ücretsiz Çok Amaçlı Kaliteli Medya Oynatıcı İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme