YENİ

XP PowerToy Paketi Download

Hiç yorum yok

Bu paketteki tüm dosyalar orjinal Microsoft Ürünüdür.Rahatlıkla indirebilirsiniz.

Alt-Tab Replacement
PowerToy programı ile geçiş yaptığınız uygulama penceresinin simgesini görmekle kalmayıp aynı zamanda söz konusu sayfa için önizleme yapabilirsiniz.Bu ayrıcalık sayesinde özellikle bir uygulamaya yönelik birden fazla oturumun açık olduğu durumlarda son derece faydası vardır.

CD Slide Show Generator
Bu PowerToy programı ile bi CD'ye slayt gösterisi olarak kaydedilmiş görüntüleri izleyebilirsiniz.Söz konusu oluşturucu kendinden daha alt düzeydeki Windows 9x makinelerinde de çalışmaktadır.

HTML Slide Whow Wizard
Bu sihirbaz, web sitenize yerleştirebileceğiniz, dijital resimlerinizden oluşan bir HTML slayt gösterisi hazırlamanıza yardım eder.

Image Resizer
Bu PowerToy programı, sağ tıklayarak bir veya çok daha fazla görüntüyü yeniden boyutlandırabilmenizi sağlamaktadır.

Open Command Window Here
Söz konusu PowerToy programı, dosya sistemi klasörlerine "Komut Penceresini Burdan Aç" gibi bir içerik menüsü seçeneği dahil eder, bu ise hızlı şekilde seçili klasör ile ilgili komut penceresi (cmd.exe) açmanızı sağlamaktadır.

Power Calculator
Bu PowerToy programı ile işlevleri grafikler halinde görüntüleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.Çok farklı türde dönüşümler gerçekleştirmeniz mümkün.

Taskbar Magnifier
Görev çubuğundan faydalanarak ekranın bir bölümünü büyütmek için bu PowerToy programını kullanmanız mümkündür.

Tweak Ul
PowerToy programı, mause ayarları, Explorer ayarları, görev çubuğu ayarları ve diğerleri gibi Windows XP'nin varsayılan kullanıcı arayüzünde gösterilmeyen sistem ayarlarına erişebilmenizi sağlamak mümkündür.

Virtual Desktop Manager
PowerToy programı sayesinde Windows görev çubuğunu kullanarak en çok dört masaüstü bilgisayarınızı yönetmeniz mümkündür.

XP PowerToy Paketini indirmek için tıklayınız.

XP PowerToy Paketini açabilmeniz için Winrar programına ihtiyacınız var.Winrar'ı indirmek için tıklayınız.

XP PowerToy Paketi Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme