YENİ

doPDF 7.1 Download

Hiç yorum yok
doPDF 7.1 Hakkında Bilgi

doPDF programı tek tıklamayla Excel, Word, PowerPoint vb. programlar ile oluşturduğunuz dosyalarınızı ya da dilediğiniz bir web sayfasını anında PDF formatına çevirebilieceğiniz ücretsiz güze bir program aracıdır. Üstelik hazırladığınız PDF dosyalarının çözünürlüğü ayarlamak, boyutunu (A4, A5 ...) belirlemek sizin elindizde olan programın imkan sunduğu bir konudur.

Programın diğer bir özelliği ise hazırladığınız kelime aranabilir hale getirmektir. Hiçbir 3. parti yazılım barındırmayan bu program kullanmak son derece kolaydır. Ve aşağıda yazıcam nasıl kullanıldığını.

Programın Kullanımı :

Not Defteri ya da diğer bir uygulamada hazırladığınız dosyayı PDF dosyasına çevirmek için Dosya-Yazdır (Ctrl+P) menüsüne girmeniz ve karşınıza gelen yazıcı seçeneklerinden doPDF'yi seçip yazdırma işlemini gerçekleştirmeniz o an kullanmakta olduğunuz dosyayı PDF haline dönüştürmeye yeterlidir.

Önemli! doPDF programı bir PDF okuyucusu değildir. PDF dosyalarınızı görüntülemek için Foxit Reader ya da Adobe Reader gibi yazılımları kullanmanız gerekir.


DOWNLOAD

doPDF 7.1 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme