YENİ

Driver Genius Professional 9.0 Download

Hiç yorum yok
Driver Genius Professional 9.0 Hakkında Bilgi

Bilgisayardaki tüm sürücüleri otomatik olarak bularak yedekleyen ve yeni kurulumda geri yüklenmesini sağlayan Driver Genius, aldığı yedekleri zip dosyayı veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak saklamaktadır. Sürücü güncellemelerini sizin için takip eden program bu sayede bilgisayarınızın ve tüm bilgisayar araçlarının performansının artılmasını sağlamaktadır.

Sürücü Yedekleme
Driver Genius sisteminizde kurulu driver'ları belirleyerek yedekliyor. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak saklıyor.

Sürücü Geri Yükleme
İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program daha önce yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yüklemektedir. Aynı konfigürasyondaki birden fazla bilgisayara aynı sürücüleri eklemek isterseniz program size oldukça zaman kazandırır.

Sürücü Güncelleme
Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümleri takip eden program güncellemeleri otomatik yapmaktadır. Uygun ve güncel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlıyor. Driver Genius'un veri tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmakta olması çok önemli özelliğidir. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en güncel sürücüleri tek tıklamayla sisteminizde bu program sayesinde kurabilmektedir.

Sürücü Kaldırma
Sisteminizdeki artık kullanılmayan fakat kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırabiliyor.

Anında Güncelleme
Programın web sitesi düzenli olarak güncelliyor. LiveUp date özelliği kullanarak program veri tabanını sürekli güncel tutabilirsiniz.

Driver Genius Professional 9.0 Download etmek için tıklayınız.

Driver Genius Professional 9.0 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme