YENİ

Radiotracker 6.2.9800.0 Download

Hiç yorum yok
Radiotracker 6.2 Hakkında Bilgi

Radiotracker ile çevrim içi müzik keyfini bilgisayarınıza taşımaktadır. Programla 80 farklı türde milyonlarca şarkı tek tıklama ile elinizin altında olacaktır. Favorilerinizi seçin ve şarkılarını dinlemeye başlama imkanını elde edin. Binlerce radyo kanalındaki yayınları alarak çalan şarkıları dinlemenize, bu şarkıları mp3 olarak bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanıyan Radiotracker ile müzik arşivinizi genişletin. Radiotracker ile yeni müzikler ve yeni şarkıcılar keşfetme olanağı da yakalayacaksınız.

Şarkıları kesip biçme özelliğinin yanında cep telefonunuz için melodi yapma özelliğide sunan Radiotracker ile cep telefonu melodilerinizi de kişiselleştirme imkanı olacaktır. MP3 oynatıcılar ile senkronizasyon imkanı da sunan yazılım ile müziğiniz nereye giderseniz gidin sizinle beraber olacak ve sürekli eğleneceksiniz.

Radyo da dinlediğiniz şarkıları kaydederek tekrar tekarar dinlemek isterseniz bu program ile bunu yapabileceksiniz. Ayrıca kaydedeceğiniz şarkıları tüm id3 tagları ile ve hatta şarkı sözleri ile birlikte bilgisayarınıza kaydetmek isterseniz bu program tam size göre gelicektir. Radiotracker sahip olduğu gelişmiş teknoloji ile internet üzerinden yayın yapan radyo yayınları ve lastfm gibi platformlardan müzikleri alıp bilgisayarınıza taşımanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca radyo yayınlarında şarkı başlarında ve sonlarında bulunan konuşmaları de temizlemenize olanak tanıyarak normal bir mp3 şarkısına sahip olmanızı sağlıyacaktır. Şarkı kesip biçme özelliği sayesinde istediğiniz bölümleri kesebilir ve istediğiniz şekilde şarkıları kaydetme imkanı elinizde olacaktır. Program kayıt sırasında müzik kalitesinde bir kayıp yaratmıyacaktır. Bu sayede şarkılar pek çok online müzik satış sitesinden bile daha kaliteli olarak elinizde bulunacaktır. Prgoram yanlışlıkla kayıtlanmış aynı şarkıları bularak sizin için temizleyip güzel bir imkan sunar.

Önemli! Programın ücretsiz versiyonu aynı zamanda deneme sürümü. Programın ücretsiz olarak sunduğu radyo dinleme özelliğini bedava olarak kullanmaya devam edebilrsiniz. Deneme sürümü 40 şarkı kaydetmenize ve dilerseniz bunları cep telefonunuza indirmenize izin veriyor. Programın belirtilen tüm özelliklerini kullanabilmek için satın almanız gerekiyor.

Radiotracker 6.2 Download etmek için tıklayınız.

Radiotracker 6.2.9800.0 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme