YENİ

Skype 4.2 Download

Hiç yorum yok
Skype 4.2 Hakkında Bilgi

Skype dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi program üzrinden ücretsiz aramanıza imkan sağlayan küçük bir yazılımdır. Anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma, telefon aramaları yapabildiğiniz bu popüler iletişim aracı arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız için kullanabileceğiniz güçlü bir ulaşım aracıdır. Hatta Skype ile sabit hatları ve cep telefonlarını normal telefon aramalarına göre çok daha ucuza gerçekleştirebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Kolay ve hızlı bir kurulumun ardından sade ve şık bir arayüzü ile karşınıza Skype hesabınızla giriş yaptıktan sonra diğer Skype kullanıcıları ve telefon numarası aracılığı ile dünya üzerinde dilediğiniz kişi ile anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Bir iletişim programında arayabileceğiniz tüm özelliklerin bulunduğu hatta bunlara ek olarak telefon aramaları yapabildiğiniz bu ücretsiz program kaliteli görüntü aktarımı ile büyük video chat penceresinde, mükemmel ses kalitesi ile de net güvenli bir konuşma yapabilme özelliğini sizlere sunmaktadır.

Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrim dışı durumda da çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip olmaktadır. Ve Skype hızlı olması bir avantajdır. Skype dili ise Türkçe'dir.

Skype 4.2 Sürüm Yenilikleri :

- Çağrı transferi ile çağrıları bir Skype kişisine, cep telefonuna veya sabit hatta aktarma
- Çağrı öncesi ses kontrolü güncellenmiş çağrı kalitesi
- Skype Acess ile WiFi bağlantı noktalarına kolay erişim
- Ekran paylaşma
- Kişileri gönderme
- Doğum günü hatırlatıcılar
- Daha iyi çağrı kalitesi
- Daha iyi görüntü kalitesi
- Erişilebilirlik özellikleri

Sistem Gereksinimleri :

- Windows 2000, XP, Vista, Windows 7
- DirectX 9.0
- İnternet Bağlantısı
- Hoparlör
- Mikrofon
- 1 GHz İşlemci
- 256 MB RAM
- Web Kamerası
- 512 Ekran Kartı

Skype 4.2 Download etmek için tıklayınız.

DirectX 9.0 yoksa verdiğim link'ten indirebilirsiniz.

DirectX 9.0 Download etmek için tıklayınız.

Skype 4.2 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme