YENİ

Twilight Command & Conquer 4 Tiberian 2010 Türkçe Dil Yama Download

3 yorum
Command % Conquer 4 Tiberian Twilight son sürüm oyununu daha iyi oynamanız için türkçe yamayı hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi oyun için türkçe yamasını indirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz Türkçe yamayı ne olur ne olmaz virüs programından kontrol ediniz. Yamayı sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer bir sorunuz olur ise yorum bırakabilirsiniz.
Yama İndir command_conquer.apk(8 MB) Türkçe yama bilgileri : Oyun : Command & Conquer TT4 Yama : Türkçe yama

Türkçe Yama Kurulumu

Türkçe yamayı kurmaya başlamadan önce CC 4 TT oyununu kapalı olduğuna emin olunuz. Türkçe Yamayı C&C 4 Tiberian Twilight oyununu kurduğunuz dizine kurmanız gerekiyor. Varsayılan olarak C&C 4 TT Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Electronic Arts" klasörüne kurulması gerekiyor. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında "Gözat" butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Türkçe dil yama kurulumu tamamlandıktan sonra CNC4 dosyasını açın. Config dil dosyanız: seçeneğinden CNC4_Turkish.SkuDef dosyasını seçin ve oyunu artık türkçe oynayabilirsiniz.

Twilight Command & Conquer 4 Tiberian 2010 Türkçe Dil Yama Download Hakkında 3 yorum :

  1. kesin çalişirmi %kaçı türkçe oluo

    YanıtlaSil
  2. Kesin çalışıyor. Fakat yamayı çalıştırmanız için bilgisayarınızda Twilight Command & Conquer 4 Tiberian oyunu'nun yüklü olması gerekir.

    YanıtlaSil