YENİ

FIFAManager 2010 Türkçe Dil Yaması Download

Hiç yorum yok
Fifa Manager 2010 Türkçe Dil Paketi Hakkında Bilgi

Fifa Manager 10 EA Sports tarafından tasarlanmış bir menajerlik oyunu olarak bilinir. Championship Manager ve Football Manager gibi diğer menajerlik oyunlarıyla başa baş bir yarış sergileyen FIFA Manager 2010 sürümü bir çok yenilikle beraber geldi.

FIFA Manager 2010 türkçe yama dil eklentisi ile Fifa Manager 2010 oyununu Türkçe olarak oynayacaksınız. Bu yamayı sitemizden ücretsiz indirebileceksiniz.

FIFA Manager 2010 Türkçe Dil Yaması Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce FIFA Manger 2010 oyununu kapatmanız gerekir.

İndirdiğiniz, TDN_FIFA_Manager_10_Turkce_Yama_v2_1.zip dosyası içersinde bulunan TDN_Arayuz_Setup.exe dosyasını çalıştıracaksınız.

Tabi programın çalışması için sisteminizde .NET Framework 3.5'in kurulu olması gerekiyor.
( DOWNLOAD )

.NET Framework 3.5'i kurduktan sonra, eğer oyununuzu standart yükleme dizinine kurmadıysanız Ayarlar menüsünden FIFA Manager 10 dizinizi seçin. Aksi takdirde yama çalışmayacak.

Bu kurulumun tüm özelliklerini kullanmak için tabi Internet bağlantısı olması gerekir.

Notlar :

- FIFA Manager 2010 tükrkçe yaması Vista yada Windows 7 sahiplerinde sorun çıkaracak olursa program simgesine sağ tıklayıp Özellikler (Properties) > Uyumluluk (Compatibility) bölümünden Windows XP SP2 yada SP3'ü seçiniz.

- Ardından "Bu programı yönetici olarak çalıştır (Run this program as an administrator)" seçeneğini seçili hale getirip Tamam (OK)a basarak çıkarsınız.

RapidShare

DOWNLOAD

FIFAManager 2010 Türkçe Dil Yaması Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder