YENİ

GTA Galatasaray Yaması İndir

Hiç yorum yok
GTA Galatasaray Yaması İndirModel :GTA Galatasaray Yaması
Boyut :32 MB
OS :Windows Xp,Windows Vista,7
Üretici :GTA
GTA Galatasaray yaması hakkında bilgi verecek olursak, GTA oyunu Galatasaray taraftarlarına ithafen hazırlanmış güzel bir GTA yamasıdır.

GTA Galatasaray Yaması İndir

GTA San Andreas için uygun bir yamayı oyun sevenlere sunuyoruz. Hem Galatasaray paketi hemde Türkçe yama bu paketin içersinde bulunmaktadır.

GTA Galatasaray yaması oyununuza Galatasaray formasını (çubuklu & parçalı) kaprisini, şapkasını ekleyecektir. Ayrıca Gta oyununu tamamen Türkçe'ye çevirecektir. Oyununuza gs formaları ve %100 Türkçe yamayı ekler.İndirdiğiniz dosyada videolu anlatım vardır kuramayanlar bakabilir.benioku dosyasını okumanız önerilir. Eğer sadece Türkçe yamayı kurmak isterseniz indirdiğiniz dosyada mevcuttur.

Önemli : İndirdiğiniz GTA San Andreas Galatasaray yazılımını, Siberman aracılığıyla GTA firmasının resmi sitesinden indirilmektedir. Bilgisayarınıza kurmadan önce mutlaka virüs taramasından geçiriniz.

GTA Galatasaray Yaması Kurulumu

Öncelikle ; C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\models klasöründeki "player.img" yi yedeğe alın.

Sonra ; IMG Tools programını çalıştıracaksınız. File'dan "Open" diyeceksiniz, C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\models'deki "player.img" yi açacaksınız. "Edit","Find" yaparak gelen ekrana; "tshirterisyell.txd" yazın. * Bulunan dosyanın seçili olması gerekiyor. "Commands"tan "Delete" diyeceksiniz.

Sonra sırayla aşağıdaki dosyaları da bularak sileceksiniz. o tshirterisyell.txd o tshirtilovels.txd o chongergrey.txd o captruck.txd * Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra "Commands", "Add" diyerek verdiğim "Galatasaray Patch" klasöründeki o tshirterisyell.txd o tshirtilovels.txd o chongergrey.txd o captruck.txd dosyalarının tümünü ekleyeceksiniz. Mağazadaki isimleri (Eğer Türkçe yamayı kurduysanız aşağıdaki gibidir.)

GS Çubuklu Forma için: Binco mağazasına gidin ve Torsa dan "GS Cubuklu Forma"'yı satın alın.

GS Parçalı Forma için: Binco mağazasına gidin ve Torsa dan "GS Parcali Forma"'yı satın alın.

GS Kapri için: Sub Urban mağazasına gidin ve Torsa dan "Galatasaray Kapri"'yi satın alın.

GS Şapkası için: Binco mağazında "Şapkalar"dan "Galatasaray Sapka"yı satın alın. Not : Eğer IMG TOOLS hata veriyorsa PLAYER.IMG nin özelliklerinden "SALT OKUNUR" un işaretini kaldırın. GTA SAN ANDREAS %100 TÜRKÇE YAMA KURULUMU: C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\TEXT olacak şekilde kurulumun yerini göstereceksiniz.

GTA Galatasaray Yaması Kurulum Videosu

GTA Galatasaray Yaması İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder