YENİ

Microsoft .NET Framework 3.5 İndir

Hiç yorum yok
Microsoft .NET Framework 3.5 İndir : .NET Framework 3.5, .NET Framework 3.0 sürümüne eklenen yeni özelliklere ilaveler olmuştur. Örneğin; Windows Workflow Foundation (WF), Windows Communication Foundation (WCF), Windows Presentation Foundation (WPF) ve Windows CardSpace'deki özellik kümeleri eklenmiştir. Ek olarak, .NET Framework 3.5, birçok teknoloji alanında, değişikliklerin bozulmaması için yeni derlemeler olarak eklenmiş bazı yeni özellikler içermektedir.
Program İndir dotNetFx35setup.exe(3 MB) Program sistem bilgileri : Microsoft .NET Framework 3.5 Win xp / Vista / Win 7 / Win 8 RAM:96 MB (En az); 256 MB (Önerilen) CD veya DVD Sürücü: Gerekli değil

Microsoft.NET Framework 3.5 Yükle Önergeleri

1 - Önemli: Bilgisayarınızdaki Windows sürümünün en son hizmet paketini ve kritik güncelleştirmelerini yüklediğinizden emin olun. En son güncelleştirmeleri bulmak için, Windows Update'i ziyaret edin.

2 - Karşıdan yüklemeyi başlatmak için bu sayfadaki Yükle düğmesini tıklatın.

3 - Daha sonra yüklemek üzere bilgisayarınıza kaydetmek için Kaydet'i tıklatın.

4 - Yükleme işlemini iptal etmek için İptal'i tıklatın.

Önemli! Yazılım geliştiriciler için uygulama ve kütüphaneler içeren .NET Framework, bu platform da hazırlanan bir program sisteme kurulacağı zaman ihtiyaç duyacağınız bir yazılımdır.

Microsoft .NET Framework 3.5 İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder