YENİ

The Sims 3 Türkçe Yama İndir

Hiç yorum yok
The Sims 3 Türkçe Yama İndirModel :The Sims 3 Türkçe Yama İndir
Boyut :2 MB
OS :Windows Xp,Windows Vista,Win 7, Win 8
Ekleyen :The Sims
Sims 3 Türkçe Yama hakkında kısaca bilgi verelim ; Sinema dünyasından oyun dünyasına uyarlanan yapımlardan biriside The Sims oyunu olarak bilinir. Özellikle çocukların beğeni ile izlediği sinema filmi oyun dünyasında da heycanla beklendi ve oynanmaya başladı. Ancak The Sims 2 oyununda kullanılan teknolojilerin biraz geride kalması sebebi ile oyun pek beklenilen ilgiyi görmemişti. Öyleki oyun için sürekli ek paketler ve güncellemeler yayınlanmıştır.
Hemen İndir The_Sims_3.rar (2 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

The Sims 3 Türkçe Yama İndir

The Sims 3 oyununda ; Simsler komşularına gidebilir Simsler giderken taksi, araba gibi araçlar kullanılabiliyor. Mağazalar indirim yapıyorlar. Bunun duyuruları yeni bir pencerede belirmektedir. Baika bir eve taşınırken eşyaları yanınızda götürebilirsiniz ya da satabileceksiniz. Bazı iş yerlerinde manikür, pedikür, masaj ve yüz bakımı gibi işler yapılıyor. Evlerin/ailelerin ortak parasını birleştirmek ya da ayırmak mümkündür. Yani çocuğunuzun 5$ var sizin 10000$ vb. gibi şeyler.

İndireceğiniz Sims 3 Türkçe yama dil eklentisi ile The Sims 3 oyununu türkçe olarak oynama imkanı olucaktır.

The Sims 3 Türkçe Yama Kurulumu :

The Sims 3 oyunu kesinlikle açık olmuyacaktır. Kapalı olunca kurabilmeniz mümkündür. Sonra indirdiğiniz The Sims 3 türkçe yama içersindeki "The Sims 3 Türkçe Yama.exe" dosyasını çalıştırın ve kurulumu bitirin.

Daha sonra yama içersindeki "The Sims 3 Türkçe Yama.exe" dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamamlayarak bitirin. Kurulumdan sonra The Sims 3 oyunu Türkçe olucaktır.

The Sims 3 Türkçe Yama İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder