YENİ

Webcam İle Bilgisayarı Yönetme Programı Download

Hiç yorum yok
Webcam İle Bilgisayarı Yönetme Programı Hakkında Bilgi

Program Bilgisi : AlparySoft VideoLock programını kullanarak webcam'iniz ile yüzünüzü programa tanıtıyorsunuz. Siz bilgisayarınız başında değilken başkaları bilgisayarınızı kontrol edemiyor. Sadece webcam sizin yüzünüzü tanıdıktan sonra bilgisayarı kontrol edebiliyorsunuz. Bunun dışında AlparySoft VideoLock programı, siz yokken bilgisayar başına oturanların fotoğraflarını çekip kayıtlara alıyor. Bu sayede siz yokken kimler bilgisayarınızın başına oturmuş hepsini tespit edebiliyorsunuz. Fakat bu kişiler siz yokken bilgisayarınızı kontrol edemiyor. Sadece sizin programa tanıttığınız kişiler kontrol edebiliyor.

AlparySoft VideoLock programı kurduğunuzda herhangibir işlem yapmanıza gerek yok. Sadece yüzünüzü tanıtmanız yeterli. İsterseniz başkalarınız yüzünü tanıtarak onların da bilgisayarınıza erişimini sağlayabiliyorsunuz.

AlparySoft VideoLock programı kurup açtıktan sonra kullanıcı adı ve şifre belirleyeceksiniz. Ardından Training tuşuna basıyorsunuz. Aşağıda verdiğim resimde gördüğünüz gibi webcam aracılığı ile kendinizi görüyorsunuz. Webcam'in fazla içine girmeden webcam karşısında durun ve Calibrate kısmının yeşil olmasını bekleyin. Calibrate kısmı yeşil olduğunda yüzünüzün çevresinde sarı bir çerçeve çıkacak. Bu çerçeve çıktığında Add Picture butonuna basarak yüzünüzü programa tanıtınız. Sağlıklı olması için 2-3 kere Add Picture butonuna basarak farklı resimlerinizi çekmeniz faydalı olur.

Bu kısmı bitirdikten sonra CTRL + ALT + L tuşlarına basarak bilgisayarınızı kilitleyerek webcamden uzaklaşın. 10 saniye sonra webcam'inize tekrar görünüp 10 saniye kadar beklediğinizde yazılımın otomatik olarak bilgisayarınızın kilidini açtığını göreceksiniz.

Programın bilgisayarınızı her açtığınızda otomatik olarak çalışması için Settings kısmından Run at Start up Windows seçeneğini işaretleyiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda 10 dakika boyunca herhangibir işlem yapmadığınızda AlparySoft VideoLock programı bilgisayarınızı otomatik olarak kilitleyecektir. Ancak siz webcam'e hareket etmeden 10 saniye gözüktüğünüzde bilgisayarınız tekrar açılacaktır.


Hotfile
DOWNLOAD

Webcam İle Bilgisayarı Yönetme Programı Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder