YENİ

Windows XP Manager 7.0 Download

Hiç yorum yok
WinXP Manager 7.0 Hakkında Bilgi

XP işletim sisteminizi en iyi hale getirebileceğiniz, bütün ayarlarını değiştirebileceğiniz ve eskisinden daha hızlı bir Windows XP kullanabileceğiniz için gerekli tüm ayarlara ulaşabileceğiniz bir araç olan XP Manager ile 30'dan fazla farklı özellikle sisteminizi optimize edebileceksiniz. Sisteminizin daha hızlı ve daha kararlı, güvenli ve kişiselleştirilmiş olması için bu yazılım tam uygundur. Windows XP işletim sisteminin tüm ayarlarını kolayca görüntüleyebildiğiniz program basit düzenlemelerle etkili bir sonuç almanızı sağlamaktadır.

WinXP Manager 7.0 Özellikleri:

- Bilgisayarınız hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
- İşletim sisteminizin optimize ederek en hızlı hale getirebilir.
- Gereksiz dosyaları, hatalı dosyaları ve istenmeyen tüm dosyaları temizlemek için bulundurduğu temizleme aracı ile kayıt defterine kadar Windows'unuzdaki tüm dosyaları temizleyebilirsiniz.
- Özelleştirme seçenekleriyle başlangıç, mouse buttonları, arkaplanları, iconları ve daha birsürü görsel özelliğini kişisel hale getirebilirsiniz.
- Güvenlik ve ağ ayarları ile Windows XP işletim sisteminizin en ince detaylarına kadar tüm ayarlara rahatlıkla ulaşabilecek ve düzenleyeceksiniz.

DOWNLOAD

Windows XP Manager 7.0 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder