YENİ

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Dil Yama Download

4 yorum
Model : Adobe Photoshop CS5
Boyut : 30,4 MB
OS : Windows XP, Windows Vista, 7
Üretici : Adobe
Adobe Photoshop CS5 Son Sürüm Türkçe Yama hakkında kısaca bilgi verecek olursak ; Adobe Photoshop CS5 Türkçe Dil Yama indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yamanızı indirmek için sol taraftaki Hemen İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kurulumda bir sorun yaşamamanız için videoya bir göz atınız.
Hemen İndir Ps_5CS.rar (1 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Dil Yama Download

İndireceğiniz adobe photoshop cs5 türkçe yama eklentisi sayesinde photoshop cs5 son sürüm programını türkçe olarak kullanacaksınız. Sitemize hiçbir ücret ödemen PhotoShop cs5 türkçe yamayı ücretsiz indirebileceksiniz.

Photoshop CS5 Son Sürüm Türkçe Yama Kurulumu

Adobe Photoshop CS5 Son Sürüm Türkçe yamayı kurmadan önce programı kapatmanız gerekiyor. Türkçe yama Photoshop CS5 programının kurudulduğu dizine kurulması gerekiyor. Varsayılan olarak PhotoShop CS5 Son Sürüm Türkçe Yama doğal olarak "C:/Program Files/Adobe/Adobe Photoshop CS5/" klasörü içine kurmanız gerehttp://www.blogger.com/img/blank.gifkiyor.

Photoshop CS5 Türkçe Dil Dosyası‘nı (ve ya Photoshop CS5 İngilizce Dil Dosyası’nı) indirin. Ardından video 'yu izlemeye ve adımları uygulamaya başlayın. Kolay gelsin, iyi seyirler.

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Dil Yama Download Hakkında 4 yorum :

  1. olmuyorrr, lütfen yardımedin kuramıyorum

    YanıtlaSil
  2. bana yardım edermısınıız, ındırıyorum ama açlmıyor, dosyanın içinde photoshop yok:(

    YanıtlaSil
  3. Burada paylaştığımız yazılım Photoshop Türkçe dil yamasıdır. Yamayı yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda Photoshop programının kurulu olması gerekmektedir.

    YanıtlaSil