YENİ

Adobe Reader Türkçe Dil Yama İndir

Hiç yorum yok
Adobe Reader Türkçe Dil Yama İndirModel :Adobe Reader Türkçe Dil Yama İndir
Boyut :29 MB
OS :Windows Xp,Windows Vista,7
Üretici :Adobe Reader Türkçe
Adobe Reader Türkçe Dil Yama Eklentisi hakkında kısaca bilgi verecek olursak, Adobe Reader yazılımı elektronik döküman paylaşımı konusunda düna standartı belirlenmiş PDF formatındaki dosyaları açabilmenize yardımcı olan ücretsiz bir PDF okuyucusudur.

Adobe Reader Türkçe Dil Yama İndir

Tüm PDF dosyalarını açabilen ve hepsiyle uyum içinde çalışabilen tek PDF göstericisi olan Adobe Reader ile PDF dosyaları açabilir, gösterebilir, döküman içinde arama yapabilir, dökümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan baskı alabilir ve sahip olduğunuz diğer PDF dosyaları ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilme imkanı sunar.

Sade bir görünüme sahip olan program basit menüleri ile tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılıyor. Adobe Reader bir PDF dosyası açtığınızda ve bu dosyayı incelerken ihtiyacınız olabilecek tüm araçları içeren güçlü bir yardımcı araç olması güzel bir imkandır.

Adobe Reader türkçe dil yama sayesinde Adobe Reader'ı türkçe olarak kullanabileceksiniz.


Önemli: Adobe Reader Türkçe Dil Yama indirdikten sonra virüs kontorlünden geçirmeyi unutmayınız. Eğer indirmede bir sorun çıkarsa yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Not: Adobe Reader programı yoksa, adobe reader indirmek için tıklayınız.

Adobe Reader Türkçe Dil Yama İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder