YENİ

Advanced SystemCare 3.6.1 Program Download

Hiç yorum yok
Advanced SystemCare 3 Program Hakkında Bilgi

Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi de artık Advanced SystemCare olarak değiştirilmişdir. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alarak çok daha hızlı çalışmaya başlıyacaktır. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan programın kolay kullanılabilir bir arayüzü bulunmaktadır.

Siyah ve beyaz üzere 2 tema seçeneği sunan programın ilk başında yapılan "Windows Bakımı" taramasından sonra "Onar" tuşu ile bu bölümdeki hataları onarabileceksiniz.

Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakım" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine hızda bu bölümlerdeki hataları onarabileceksiniz.

Önemli! Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirimiş haldedir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonu kullanmaya başlıyabileceksiniz.

PRO versiyon özellikleri : Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzü tamamen unutacaksınız. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli olucaktır.

Yeni Versiyon Güncellemeleri :

- Güncelleme seçeneği geliştirildi
- Yardımcı programlar seçeneği geliştirildi
- Genel hatalar giderildi


DOWNLOAD

Advanced SystemCare 3.6.1 Program Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder