YENİ

Aile Soyağacı İndir

6 yorum
soy ağacı bulma programı aile soy ağacı.Model : Aile Soyağacı Bulma Programı
Boyut : 28 MB
OS : Windows XP, Windows Vista, 7
Üretici :Aile Soy Ağacı
Aile Soyağacı hazırlama programı indir : Bu soy ağacı programı sayesinde bilgisayarınızda ailnizle ilgi bütün bilgileri hazırlayabilirsiniz. Yani köklü aile olmaya adım atarsınız. Soyağacını hazırlarmak oldukça basittir. Programın kurulumundan sonra şablonun içinde ne yapacağınızı rahatlıkla anlayacaksınız. Teşekkür veya sorunlarınız için yorum bırakınız.
Hemen İndir family_tree_builder_5634i.exe (28 MB)Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

Aile Soyağacı İndir

Aile soyağacı programı gerçekten çok işinize yarıyacaktır. Ve istediğiniz soy ağacını oluşturarak köklü bir aile sahibi olduğunuzu modelleştireceksiniz.

Aile soy ağacı programını indirmek için üst tarafta bulunan Hemen İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Boyutu butonun üstünde yazıyor.

Bilgidiğiniz üzere bu program ailenizin soyağacını hazırlayabileceğiniz bir yazılımdır. Aile soyağacını hazırlayıp yazıcıdan da çıktısını alabilirsiniz. Aile soy ağacı programını indir dikten sonra virüs kontrolünden geçirmeyi unutmayınız.

Aile Soyağacı İndir Hakkında 6 yorum :

 1. Valla merak ediyordum işime yarayacak gibi bir program

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen bende merak ediyordum sağolsun Siberman sayesinde merakımı giderebileceğim arkadaşım.

   Sil
 2. çook teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. program çok kullanışlı. en baştan soy ağacı oluşturdum artık. nesilden nesile devam edecek

  YanıtlaSil