YENİ

Bilgi Yarışması Programı 8.0 Download

Hiç yorum yok
Bilgi Yarışması Program Hakkında Bilgi
Okulları, sınıfları, grupları yarıştırmak için kullanabileceğiniz, oldukça sade ve anlaşılır yapıda bir yazılımdır. Projeksiyonla duvara yansıtarak veya ekran çoklayıcı masalarda kullanılabiliyor. Bir bilgi yarışmasında, görsellik ve kaliteyi en üst seviyede tutabileceğiniz bu programla, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak doğabilecek karışıklıkları engellemiş olucaktır.

Ayrıca özellikle bu bilgi yarışması programı için özel üretilmiş, masalara özel butonlar ve elektronik sistem de mevcuttur, bu sistemle yarışmacıların cevaplarını kağıda yazarak süre bitiminde havaya kaldırmaları yerine, önlerindeki A B C D E butonlarından birine basmaları yeterli olucaktır. Süre bitiminde butonlar etkisiz hale gelecek ve yarışmacı cevapları ekrana yansıyacak.

A B C D E veya 1 2 3 4 5 tuşları ile yarışmacı cevapları hızlı giriş yapabiliyor.

INS tuşu doğru cevabı gösterecektir.

P tuşu ile puan grafiği ile sorular arasında geçiş yapabiliyor. İstenilen herhangi bir anda P tuşuna basıldığında otomatik olarak oluşan puan grafiği karşımıza geliyor. Bu ekrada ayrıca yarışmacıların tüm sorulara vermiş oldukları cebaplar bir tablo olarak da yer alıyor.

Yine aynı şekilde P tuşu ile sorular ekranına geri dölülmektedir.

Bilgi Yarışması Programı çok kullanışlı olduğunu anlamış olmalısınızdır.


DOWNLAD

Bilgi Yarışması Programı 8.0 Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder