YENİ

Firefox Portable 3.6.6 Türkçe Eklentili Yeni Download

Hiç yorum yok
Firefox Portable 3.6.6 Yeni Hakkında Bilgi

Günümüzün hızla ucuzlayan teknolojilerinden birisi de taşınabilir flash bekllerdir. Bu donanım fiyatları düşerken kapasiteleri de hızlıca artmaktadır. Bu durumun sonuncuda bu belleklerle yapılabilecekler de hızla artıyor. Bunların başında taşınabilir yazlımlar gelmektedir. Bu teknoloji sayesinde her türden yazılımı sürekli cebinizde taşıyabileceksiniz.

Her türden veriniz artık cebinizde olucaktır. Tıpkı kurulabilir sürümde olduğu gibi ücretsiz ve açık kaynak kodu olrak dağıtılan taşınabilir Firefox'u usb belleğinizden ayıramıyacak hale geliceksiniz.

Not: Program belleğinize kurulduğunda 25 MB'dan daha fazla yer kaplamaktadır.

Önemli! Taşınabilir Firefox üretici tarafından sadece İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca olarak iniyor. Biz size ingilizce'yi sunuyoruz. Fakat bilgisayarınızda kullandığınız Firefox gibi Portable Firefox'uda Türkçe kullanabileceksiniz.

USB belleğinize FireFox Portable'ı açtıktan sonra programı bellek üzerinde çalıştırınız. Locale Switcher eklentisi tarayıcıya kurunuz. Daha sonra tr.xpi Türkçe dil dosyasını indirin ve tarayıcı üzerinden Dosya-> Aç bölümünden dil dosyasını seçip yükleyeceksiniz. Daha sonra yeniden başlatın usb'nizi.


DOWNLOAD

Firefox Portable 3.6.6 Türkçe Eklentili Yeni Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder