YENİ

Tunebite 7 Program Download

Hiç yorum yok
Tunebite 7 Program Hakkında Bilgi

Tunebite online ses ve video kaydetmenizi, format dönüştürmenizi ve kopya korumasını kaldırmanızı sağlayan etkili bir yazılımdır. Pek çok özelliği bir araya toplayan programla birden fazla program kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Program bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanılan tüm formatları destekliyor. Ses dosyaları, flash klipler ve film dosyalarıyla yaşadığınız tüm format problemlerini aşmanızı sağlayan program güvenilir bir ses ve video format dönüştürücü aracıdır. Tunebite aynı zamanda bir web recorder olarak da görev yapıyor. Bu sayede internet üzerinde online yayınlanan videoları ve sesleri kayıt edebiliyorsunuz. MySpace, Imeem ve Last.fm gibi portallarda dinlediğiniz şarkıları online yükleyebilirsiniz. Albüm adı, resmi, şarkı sözleri, ID3 tagları gibi özellikler de program tarafından bir araya getiriyor.

Önemli! Tunebite programı ücretsiz sürümünde sadece bazı özellikler çalışıyor. Programın tüm özelliklerinin çalışması için Platinum sürüme yükseltilmesi gerekiyor. Ücretsiz sürüm MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC, ve WMA formatlarını destekliyor. YouTube, Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo üzerinden videoları bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sürümle YouTube üerindeki klipleriden müzikleri de MP3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


DOWNLOAD

Tunebite 7 Program Download Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder