YENİ

Uykusuzluğa Psikolojik Tedavi : Uykusuzluğa Çözüm

Hiç yorum yok
Uykusuzluğa Psikolojik Tedavi : Uykusuz Kalmıyacaksınız Artık

Uykusuzluğa kesin çözüm ; rahatça ve çok kolay bir çözüm buldum. Bende uyuyamıyordum fakat çok eğlenceli bir yöntem buldum. Yöntem biraz değişik ve hayal içeriklidir. Artık o sizin görüşünüz. Ama bilinki uykusuzluğa kesin çözüm buldum.

Uykusuzluğa Psikolojik Tedavi ;

Şimdi gidip yatağa uzanıcaksınız. Gözlerinizi hafif veya tam kapatıp çok değişik Kız veya Erkekle değişik hayaller kuracaksınız. Hayal'de değişik şekillerde artık abartarak söylüyorum çok fazla hayal gücünüzü kullanıcaksınız. Yakın arkadaşınız, arzuladığınız kız veya kadın, komşu kızı veya erkek artık size kalmış bir hayal olucaktır. Siz bu hayali kurarken gözler hafif gitmeye başlıyacaktır. Sakın hayal zevkli geliyor diye o sırada hayala devam etmiyeceksiniz. Orda kesmeye başlıyacaksınız. Yoksa yine uykunuz kaçar.

Tabi bu hayal illa abartılarak olmuyabilir. Ama ben sadece abartarak hayller kurarak uyuyabiliyorum. Artık size kalmış bir şeydir. Sakın sapıkça geliyor demeyin Tıpta ayıp olmaz. Utanıp kurmamazlık yapmayın herşeyden önce sağlık derim.

Uykusuzluk sorununuz artık ortadan kalkacaktır. Dediğim gibi hayalin yarısında kesilmesi gerekiyor. Tabi beyin artık yorulmaya başlayınca.


Uykusuzluğa Psikolojik Tedavi : Uykusuzluğa Çözüm Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder