YENİ

Crysis 2 Multiplayer Oyunu Download İndir

Hiç yorum yok

Crysis 2 Multiplayer Oyunu Download İndir
İlk teknoloji videosu yayımlandığında görsel olarak bazı fikirlere varılabiliyordu, ancak konusal olarak hayır! Zira videodaki tasarımlar, sanki diğer önemli oyunlardaki mekânların yeniden tasarlanmış halleri gibiydi. Baktığınızda Unreal Tournament 3 ve Half Life 2: Episode serisi akıllara gelebilir. Bu da Cry Engine 3’ün ne kadar esnek ve başarılı bir motor olduğunun kanıtıdır herhalde.

İşin senaryo kısmına geldiğimizde ise, 2023 yılındayız. İlk serüvenin ardından tam 3 yıl geçmiştir ve bu kez etrafı sularla çevrili bir adada değiliz. Dünyamızdan olmayan yaratıklar, New York şehrini işgal etmiş ve yaşanamaz hale getirmiştir. Yıkık binalar, kopuk köprüler, hurdaya dönmüş araçlarla kaplı yollar, artık yaşama umudu kalmamış bitkiler, 20 milyon New York’luyu yaşamın kıyısına kadar sürüklüyor. Şehrin sokakları neredeyse boşaltılmış, halk toplu olarak tahliye edilmektedir ve kaosun seslerinin yankılandığı sokaklarda CryOps askerleri devriye gezmektedir.

New York, görkemli olmasının yanında sinema dünyasında da çokça yıkıma maruz kalan bir şehirdir. Hazırlayacağınız görsel efektlerin meyvesini, muazzam yapıları yok ederek ve milyonlarca insanı öldürerek elde edebilirsiniz. Bu sebeple Crysis 2’de de New York şehrini görüyoruz. Cevat Yerli, “Ben Efsaneyim” ve “Yarından Sonra” gibi büyük bütçeli filmlerde de New York’un çok başarılı ve eşsiz olarak yansıtıldığını belirtiyor. Ama ekliyor: Crysis'teki New York’u, herhangi bir oyun veya filmde görmediniz! Nanosuit teknolojimiz de bu şehrin yapısıyla uyum içinde.” Böylece hikâyemizin en önemli unsurunu da öğrenmiş oluyoruz.

İlk Crysis’deki eksi yönlere bakalım; hikâyenin derin olmaması ve oyunun sadece PC’ye çıkması, Cevat Yerli’nin belirttiğine göre birer eksi ve yeni üründe de dikkat edilecek en önemli unsurlar. Yapımcı Nathan Camarillo: “Crysis’te nelerin eğlenceli olduğunu ve nelerin iyileştirilmesi gerektiğini biliyoruz” diyor. Bu kez kullanıcıları daha detaylı ve sürprizlerle dolu bir senaryo bekliyor. Camillo, Crysis 2 için çok heyecanlı. Çünkü bu kez ormanlar yok. Herkes tarafından bilindik New York’un, bilinmeyen hâli gösterilecek.

Boyut: 1596 Mb

Platform: Windows (Tümü)

Not : Crysis oyunu 16 Part'tır. Oyunu kurabilmeniz için tüm partları indirmelisiniz.

Crysis 2 Multiplayer Oyunu Download (İndirme) PARTLARI:

http://uploaded.to/file/azx9sfvk/from/qyfwyk

http://uploaded.to/file/bg9fx67i/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/2rb1iyw8/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/rf820obk/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/wr9isa6r/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/wn70pe0w/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/nq9y6edt/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/t4v35z94/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/25grcmwn/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/ll3ujgx3/from/qyfwyk

http://uploaded.to/file/4rqsqkwn/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/z1bow1qz/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/jygg6527/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/8n3ypab4/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/rka0czuz/from/qyfwyk
http://uploaded.to/file/lwsvu6gp/from/qyfwyk

Crysis 2 Multiplayer Oyunu Download İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme