YENİ

Pop Art Studio 6.0 Download

1 yorum


Fotoğraflara Pop Art Efekt Ekleme Programı

Fotoğraflarınıza ünlü sanatçılar Andy Warhol ve Roy Lichtenstein tarzı katmak istiyorsanız bu yazılım tama size göre. Pop Art Studio, istenen her resmi pop art tarzına uygun olarak yeniden düzenleyebilir.

Fotoğraflara renkli efektler katmak için resim editörlerinde ciddi süreler geçirmeli ve kullandığınız programı hakim olmanız gerekli. Pop Art Studio ise renkli pop art efektlerini otomatik olarak gayet başarılı şekilde uygulayabilir. Program efektler dışında metin ve çizim araçları, filtreler ve animasyonlar da içerir.

Pop Art Studio hazır efektleri uygulama konusunda oldukça başarılıdır. Pop Art filtreler dışında mozaik, çerçeve,film şeridi gibi eğlenceli efektler, hazır yazı şablonları ve animasyonlar istediğiniz sonucu hızlıca almanızı sağlar. Program otomatik işlemler dışında fotoğrafları kesmek ve düzenlemek için araçlara sahiptir. Adobe Photoshop (PSD) dosyaları programla açılarak, katmanlarla çalışabiliyor. Kırmızı gözleri otomatik olarak silmek için yine programdan yardım alabilmeniz mümkündür.

DOWNLOAD

Pop Art Studio 6.0 Download Hakkında 1 yorum :