YENİ

2011 - 2012 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu GALATASARAY

Hiç yorum yokRESİM GALERİSİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ


2011 - 2012 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu GALATASARAY

2011 - 2012 SEZON ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

Fenerbahçe, Trabzonu, Beşiktaş'ı ve diğer bütün takımları tebrik ediyoruz. Galatasaray Klübünü ayrıca tebrik etmeliyiz.

Kupa Kadıköy'de ellerde!

Maçın ardından stadın ışıkları kapandı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), olayların ardından kupayı soyunma odasında vermek istedi. Galatasaray yönetimi bunu kabul etmedi. Abdürrahim Albayrak'ın telefonla ulaştığı Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla kupa sahada verildi


TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yaklaşık 3 saatlik krizin ardından kupayı Şükrü Saracoğlu Stadı'nın çimlerinde Galatasaraylı futbolculara verdi. Kaptan Ayhan'ın kupaya havaya kaldırmasının ardından sarı-kırmızılı yönetim, teknik heyet ve futbolcular büyük sevinç yaşadı.

AYSAL: BU ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Spor Toto Süper Lig'de elde ettikleri şampiyonlukla ilgili ''Galatasaray hak ettiği bir şampiyonluk aldı'' dedi. Aysal, yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, uzun bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, ''40 maç oynadık, 12 tanesi derbiydi. Galatasaray hak ettiği bir şampiyonluğu aldı. Aslında hak ettiği iki şampiyonluğu aldı. Bir tanesi lig şampiyonluğu, bir tanesi Süper Final'' diye konuştu. Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal, şampiyonluk kupasını almak için uzun süre beklediklerini dile getirerek, ''Şu an da kupamızı almak için bekliyoruz. Saat 12 ve şu ana kadar maalesef çok büyük zorluklar yaşadık. Ama Sayın Başbakanımızın ve İstanbul Valisi'nin gayretiyle şu anda kupamızı almak üzere sahadayız. Kendilerine bütün seyircilerimizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum'' ifadelerini kullandı. Şampiyonluğu bütün Galatasaray camiasına armağan eden Aysal, ''Büyük bir coşku, bütün bu yorgunlukların acısı bir gecede çıkıyor. Kupamız bütün Galatasaray camiasına armağan olsun'' dedi.

3 SAATLİK "KRİZ" BÖYLE ÇÖZÜLDÜ

Yönetici Abdürrahim Albayrak, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i elinde kupayla görünce "Bütün sezon sahada mücadele ettik. Kupayı da sahada almak istiyoruz" diye tepki göstermişti. Fatih Terim ise "Hak ettiğimizi alacağız. 1 sezon emek veriyoruz. Kupa buraya getirildi. 1 takım alacaktı. Çok şükür Allah'a kazandık. Kupamızı alıp Galatasaray camiasına götürmeyi istiyoruz. Soyunma odasında kupa alınmaz. Kupanın alınacağı yer belli" demişti. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da "Gerekirse sabah 7'ye kadar bekleriz ama kupamızı alırız" diye konuşmuştu.

ALLAH BAŞBAKANIMIZ'DAN RAZI OLSUN

Yaşanan gelişmelerin ardından Başbakan Erdoğan'a telefonla ulaşan Abdürrahim Albayrak "Son çare olarak Başbakanımız'ı aradım. Kendisi Rize'deymiş. Başbakanımız'ın talimatıyla kriz çözüldü. Kupamızı sahada alacağız. Allah, Başbakanımız Erdoğan'dan razı olsun" demişti.

2011 - 2012 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu GALATASARAY Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme