YENİ

A4 Tech PK-7MA Webcam Driver İndir

Hiç yorum yok
Model :A4 Tech PK-7MA Webcam Driver İndir
Boyut : 42 MB
OS : Windows XP, Windows Vista, 7
Üretici : A4Tech
A4 Tech PK-7MA Driver indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Driverınızı indirmek için sol taraftaki Hemen İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. A4Tech firmasının ürettiği A4Tech PK-7MA model webcam'in bilgisayarınızda sorunsuz çalışabilmesi için hazırlanan Win Vista / WinXp platformlarıyla (işletim sistemleriyle) uyumlu driver yazılımıdır.
Hemen İndir Camera%20H.rar (42 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

A4 Tech PK-7MA Webcam Driver İndir

A4Tech PK-7MA webcam driver'ının boyutları işletim sistemine göre değişmektedir. Bu boyutlar sağ taraftaki platform (işletim sistemi) listesinde, her platform'un (işletim sistemi'nin) yanında belirtilmektedir.

Üretici firma olan A4Tech 'in sitesine http://www.a4tech.com adresinden ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Diverınızı indirdikten sonra virüs kontrolünden geçirmeyi unutmayınız. Sorunsuz çalışan driver linkidir. Rahatça inidirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Önemli : İndirdiğiniz A4Tech PK-7MA driver, Siberman.org aracılığıyla A4Tech firmasının resmi sitesinden indirilmektedir. Bilgisayarınıza kurmadan önce mutlaka virüs taramasından geçiriniz.

A4 Tech PK-7MA Webcam Driver İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder