YENİ

A4 Tech T6 MP4 Player Driver İndir

1 yorum

A4Tech firmasının ürettiği T6 model MP4 Player driver yazılımıdır.

Model : A4 Tech T6 MP4
Boyut : 6,3 MB
OS : Windows XP, Windows Vista, 7
Company :http://www.a4tech.com


A4 Tech T6 MP4 Player Driverını indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

A4 Tech T6 MP4 Player Driver, A4 Tech firması tarafından üretmiş olan A4 Tech T6 MP4 Player ürününün işletim sisteminizde (Windows XP, Windows Vista, Windows 7) sorunsuz ve stabil çalışması için driver dosyasıdır, dosya sürümü 16eabbe. Bu driverı bilgisayarınıza indirip kurarak yaşamış olduğunuz A4 Tech Mp3/Mp4 Player sorunundan kurtulabilirsiniz.A4 Tech T6 MP4 Player Driverını indirmek için sağ tarafta bulunan DOWNLOAD NOW butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Driverı indirdikten sonra kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

Diverınızı indirdikten sonravirüs kontrolünden geçirmeyi unutmayınız. Sorunsuz çalışan driver linkidir. Rahatça inidirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.


http://www.a4tech.com/driver/Setup_ConsumerUpdate%202.6.1.zip
6.3 MB
A4 Tech T6 MP4 Player Driver İndir

A4 Tech T6 MP4 Player Driver İndir Hakkında 1 yorum :

  1. teşekkürler .
    ayrıca sizi takip ediyorum 1 aydır, önceki tasarımınız fena değildi fakat bu değişiminiz harika olmuş. tebrik ederim yani gelişimin içinde olmanız memnun edici. ve faydalı içerikleriniz sayesinde işimi görebiliyorum. download butonunda javascript kullanmanız ayrı bir güzel çünkü bloglarda bunu yapmak karışık ve zordur. kısacası diyeceğim o ki sizi takip etmeyi devam edeceğimi sıklıkla belirtmek isterim.

    YanıtlaSil