YENİ

Bitirim Ekip : Oyunu Cesurca Yönet - Şimdir İndir

Hiç yorum yok

Bitirim Ekip : Oyunu Cesurca Yönet Hakkında Bilgi :

Bitirim Ekip oyununu özetle anlatmak gerekirse ; Cesur ekibin, yıkıcı fırtınalar, feci depremler ve kontrol edilemeyen yangınlarla uğraşırken sen de onları cesurca yönet! Enkazları kaldırırken, hastaneleri, köprüleri ve güç istasyonlarını yeniden inşaa et ve oyunun en cesuru sen ol herkesden daha yüksekte ol.

Bitirim Ekip oyununu indirmeden önce üreticinin açıklamasını okumayı unutmayınız. Bitirim Ekip oyununu hakkında bilgi edindikten sonra oynamya başlayınız.

Üreticiden Bitirim Ekip Oyunu Hakkında Açıklama :

Cesur ekibin, yıkıcı fırtınalar, feci depremler ve kontrol edilemeyen yangınlarla uğraşırken sen de onları cesurca yönet! Enkazları kaldırırken, hastaneleri, köprüleri ve güç
istasyonlarını yeniden inşa etmek için kaynakları toplarken, insanları ve hayvanları acı sondan kurtarırken zamanla yarış. Hızını arttırmak, araçlarını zarar görmüş arazilere sürmek ve zamanını yönetmede uzmanlaşmak için geliştirme bonuslarını topla. Şehri, Doğa Ana haritadan silmeden önce kurtarabilir misin?

Bitirim Ekip oyununu indirdikten sonra virüs kontrolünden geçirmeyi unutmayınız. Ve şimdide bitirim ekip oyununun özelliklerine bakalım.

Bitirim Ekip : Oyunu Cesurca Yönet Oyunun ana özellikleri :

45 bölüm
Dört geliştirme bonusu
Yedi kurtarma aracı
Kurtarılmayı bekleyen sekiz sevimli hayvan
Oynarken öğren bölümü


Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun
tamamen Türkçedir.

Bitirim Ekip oyununu indirmek için yapmanız gereken şey DOWNLOAD butonuna tıklayarak indirmektir.

Kısıtlama ve Lisansı :

Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

Bitirim Ekip : Oyunu Cesurca Yönet Sistem Bilgisi :

Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 201.6 MB
Dil: Türkçe
Kısıtlama: 30 dakika
Üretici: Alawar Entertainment
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Bitirim Ekip : Oyunu Cesurca Yönet - Şimdir İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder