YENİ

Ekrandan Video Kaydetme Aracı (FRAPS) İndir

Hiç yorum yok


Ekrandan Video Kaydetme Aracı Hakkında Bilgi :

Fraps ile ekranınızda anında video kaydedin.

Yüksek çözünürlüklerde ekran görüntüsü almanızı ve ekranınızı kaydetmenizi sağlayan Fraps, editörü yardımıyla bu görüntüleri düzenlemenizi de sağlar.

FrapsDirectX veya OpenGL uyumlu oyunlar içerisinde de çalışabilen bir ekran videosu kaydetme aracıdır. Bilgisayarınızda bulunan tüm uygulama ve oyunlar için kullanılabilecek olan bu araç ile ekranınızdaki görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ekranınızdan kaç FPS (Frame Per Second) hız ile görüntü aldığınızı görebilirsiniz.Fraps ile görüntü kaydetme performansınız artacak ve çok daha başarılı videolar elde edebileceksiniz.

FPS Tanımını yapmamız gerekirse şöyle tanımlayabiliriz ; Fps,ekrana saniyede gelen resim sayısıdır.Yani 10 fps ise bir saniye içerisine 10 tane resim sığdırabiliyor demektir.Yüksek olması daha iyidir.

Sadece video kaydetme değil ekran görüntüsü alma imkanı da sunan bu küçük program sayesinde artık ekranınızı kaydetmek için başka hiçbir programa ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece tek bir tuşla ekran görüntüsü alabilir ve bunu Paint gibi bir resim editörüne yapıştırmadan otomatik olarak belirleyeceğiniz bir isme göre kaydedebilirsiniz.Gerçek zamanlı ekran videosu alma özelliği sayesinde oyun oynarken kazandığınız başarıları bir film gibi kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ses ve video kaydetme imkanı ile oyun videosu kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 2560x1600 üstü çözünürlüklü ekranlara bile uyumlu olan Fraps saniyede 120 kare kaydedebiliyor (120 FPS).

Önemli! Programı kullanabilmek için sisteminizde DirectX 9 veya 10 yüklü olmalıdır.

Fraps 3.5.2 Sistem Bilgisi :

Lisans: Deneme Sürümü
Limit: 30 Saniyelik Video Kaydı
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici: Fraps
Dil Desteği: İngilizce
Gereklilik: Windows 2000/XP/Vista/7
Dosya Boyutu: 2.2 MB

Ekrandan Video Kaydetme Aracı (FRAPS) İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder