YENİ

Photoshop CS3 Türkçe Dil Yama İndir

Hiç yorum yok
Model : Adobe Photoshop CS3
Boyut : 14 MB
OS : Windows XP, Windows Vista, 7
Üretici : Adobe
Adobe Photoshop CS3 Türkçe Yama hakkında kısaca bilgi verecek olursak ; Adobe Photoshop CS3 Türkçe Dil Yamasını indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yamanızı indirmek için sol taraftaki Hemen İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İndireceğiniz Adobe Photoshop CS3 Türkçe Yama eklentisi sayesinde Photoshop CS3 programını Türkçe olarak kullanacaksınız.
Hemen İndir cs3-tr-yama.rar (14 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

Photoshop CS3 Türkçe Dil Yama İndir

Ayrıca sitemize hiçbir ücret ödemen PhotoShop CS3 Türkçe Yamayı ücretsiz indirebileceksiniz.

Photoshop CS3 Türkçe Dil Yamanın Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Adobe Photoshop CS3 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Adobe Photoshop CS 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS3" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında "Gözat" butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:Program Files/Adobe Photoshop CS3/" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Photoshop CS3 Türkçe Dil Yama İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder