YENİ

Windows 8 Driver İndir

Hiç yorum yok


WİNDOWS 8 AMD DRİVER HAKKINDA BİLGİ :

AMD , yeni çıkan Windows 8 Tüketici Önizleme Sürümü için ekran kartı sürücüsü Catalyst'i yayınladı. İlgili sürücüyü aşağıdaki download butonundan indirmeniz mümkündür.


Hem işlemci hem de grafik işlemci üreten AMD, Radeon ve Fusion APU'ları için Windows 8 destekli ekran kartı sürücüsünü yayınladı ve bizde size indirme imkanını sunuyoruz.

Geçtiğimiz gün çıkan Windows 8 Tüketici Önizleme Sürümü, pek çok yenilik ile Windows 8 bekleyenlerin karşısına çıktı. Yoğun bir taleple karşılaşan Windows 8 için firmalar da driver larını yayınlamaya başladı.

AMD'de HD 5000, 6000 ve 7000 serilerinin yanında Fusion A, C, E APU'larına ve FirePro ekran kartlarına destek veren Windows 8 sürücüsünü yayınladı.8.93.7 RC10 kodlu Driverını indirmek için aşağıda bulunan Driver Download butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Hem 32 bit hem de 64 bit Windows 8 'de çalışabilen driver, HD 7900 ve 7700 ailesini desteklemiyor. Yeni ürünleri destekleyen sürücünün haftaya yayınlanması bekleniyor.


Diverınızı indirdikten sonra virüs kontrolünden geçirmeyi unutmayınız. Sorunsuz çalışan driver linkidir. Rahatça inidirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.Driver Sistem Bilgisi :

Dil : İngilizce
Lisans : Ücretsiz (Freeware)
Sistem : Windows
Sürüm : 8.93.7 RC10

Windows 8 Driver İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder