YENİ

Windows 8 Uyumlu Winrar İndir (32 Bit - 64 Bit)

Hiç yorum yok

Windows 8 Uyumlu Winrar İndir (32 Bit - 64 Bit)Hakkında Bilgi Edinin :

Windows 8 Winrar Uyum Sorununu gidermek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Winrar dünyada 500 milyona aşkın kişinin kullandığı köklü ve kaliteli bir sıkıştırma programıdır.Winrar kullanmak istemeseniz bile İnternet ile indirdiğiniz dosyaların bir çoğu Winrar ile sıkıştırılmış olduğu için, her bilgisayar kullanıcısı gibi mutlaka ihtiyacınız olacak bir programdır.Winrar Windows'un tüm versiyonlarına yani Windows 8'e de uyumludur.

Winrar RAR, ZİP, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z sıkıştırma uzantılarına tam destek verir.Bu dosyaları açmak için Winrar kullanabilirsiniz.Aynı zamanda Winrar ile sıkıştırdığınız dosyaları şifreleyebilirsiniz.Şifreleme sistemi çok güçlüdür.Eğer dosya ismi ile birlikte şifreleme yaparsanız dosyalarınız Winrar ile güvende olur.

Programınızı indirdikten sonravirüs kontrolünden geçirmeyi unutmayınız. Sorunsuz çalışan program indirme linkidir. Rahatça inidirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Windows 8 32 bit ve 64 bit olarak ikiye ayrılır.Eğer bilgisayarınız da 64 bit Windows 8 kullanıyorsanız 64 bit Winrar kullanarak hem uyum sağlamış olursunuz hemde programdan daha çok performans alırsınız.

Windows 8 Uyumlu Winrar İndir (32 Bit - 64 Bit)Sistem Bilgisi :

Dil : Türkçe
Lisans : Ücretsiz (Freeware)
Sistem : Windows
Dosya Boyutu : 1,5 MB

Windows 8 Winrar İndir (32 Bit)


Windows 8 Winrar İndir (64 Bit)

Windows 8 Uyumlu Winrar İndir (32 Bit - 64 Bit) Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder