YENİ

Kuran-ı Kerim Okuma Programı İndir (Android Uygulaması)

Hiç yorum yok
Kuran-ı Kerim Hatim Programı ekran görüntüsü. Model :Kuran-ı Kerim Hatim Programı
Boyut :1 MB
OS :Windows XP,7,8 ve Android
Dil Desteği : Arapça
Kuran-ı Kerim Okuma Programı indir : Program hakkında kısaca bilgi verecek olursak, Kuran-ı Kerim programını hem bilgisayarınızda hemnde özel olarak Android telefonlarınızda okuyabilmeniz için hazırlanmıştır. Gayet kullanışlı bir yazılımdır. Dışarıda bir yerde Kuran-ı Kerim okumak istediğiniz zaman telefonunuzdan açıp okuya bileceksiniz.
Hemen İndir kuran_kerim.rara (1 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Android Windows XP

Kuran-ı Kerim Okuma Programı

Bu uygulama ile Kuranı Kerim okuyabilir online hatimlere katılabilirsiniz.Kuran-ı Kerim.pdf dosyasını indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kuran-ı Kerim.pdf dosyanızı indirmek için üst taraftaki Hemen İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kuran-ı Kerim okumaya bilgisayardan da devam edebilirsiniz artık.

Hem Arapça hem de Türkçe olarak sunulan Kur'an-ı Kerim bünyesinde yer alan cüz ve surelere erişebilirsiniz. İstediğiniz sure ve cüzü isterseniz Türkçe anlamıyla okuyabilir ya da ses dosyasını indirerek dinleyebilirsiniz. Dinleyeceğiniz cüz ve surenin okuyucularını seçebilir ve birçok değerli kişi ya da gruptan birini seçebilirsiniz.

Not : Ses dosyaları inerken kullanılan internet bağlantısının Wi-Fi yerine 3G olması halinde yüksek ücretlerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle mobil cihazınızın Wi-Fi üzerinden internete bağlandığına emin olunuz.

Kuran-ı Kerim Okuma Programı İndir (Android Uygulaması) Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder