YENİ

Samsung : Modern Combat 3 Fallen Nation Oyunu İndir

Hiç yorum yok

Gameloft‘ firmasının ürettiği Modern Combat 3 Fallen Nation yazılımıdır.


Model :Modern Combat 3: Fallen Nation
Boyut :3.19 MB
OS :Windows
Dosya Dili :İngilizce

Modern Combat 3 Fallen Nation Oyunu dosyasını indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Modern Combat 3 Fallen Nation Oyunudosyanızı indirmek için sağ taraftaki DOWNLOAD NOW butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.Samsung, bedava oyun promosyonlarına bir yenisini daha ekledi. Sadece bir ay önce Android Market‘te 12TL’den satışa sunulan Gameloft‘un Modern Combat 3: Fallen Nation aksiyon oyununu Samsung Apps uygulama mağazasından Galaxy S II ve Galaxy R akıllı telefon kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak yayınlandı!

Yılbaşı promosyonu olarak Gameloft’un popüler birinci şahıs nişancı oyun serisi Modern Combat’ın Black Pegasus içeriğini paylaşan Samsung’un Modern Combat 3 gibi konsol kalitesinde grafik kalitesiyle bizleri etkilemeyi başaran yepyeni bir oyunu ücretsiz dağıtmasını beklemiyorduk. Güney Koreli üreticinin NVIDIA Tegra çipsetli cihazlar ile arasındaki oyun üstünlüğünü erittiğini söylemeliyiz.

Sadece Samsung Galaxy S II ve Galaxy R modellerini destekleyen oyunun Samsung Apps mağazasının internet sitesindeki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer Samsung hesabınıza akıllı telefonunuzu kaydettiyseniz direk bu adresten yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yüklü gelen Samsung Apps uygulamasında da bu oyunu bulabilirsiniz. Fakat Market Access gibi uygulamalarla bölge değiştirmeniz gerekebilir.

Gameloft Modern Combat 3: Fallen Nation oyununun Galaxy S II ve Galaxy R için hazırlanmış özel APK dosyasını direk edinmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN. Oyunun diğer akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarda düzgün çalışmayabileceğini söyleyelim.http://205.196.123.79/yyc8d75deuyg/8vs87qobzzd8dx7/AndroidTurkiye-NET-Modern-Combat-3-Galaxy-S2.apk
3.19 MB
Modern Combat 3 Fallen Nation İndir

Samsung : Modern Combat 3 Fallen Nation Oyunu İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder