YENİ

10 Parmak Klavye Indir

7 yorum
10 parmak klavye geliştirme programının resim incelemesi.Model :10 Parmak Klavye Geliştirme
Size :9 MB
OS :Windows Xp,Windows Vista,7
Üretici :Siberman
10 Parmak Klavye indirmek için sol taraftaki Hemen İndir butonuna tıklayınız.Klavyeyi 10 parmak kullanabilmeyi öğrenmek için ala bir yazılımdır. Q ve F klavye seçeneklerinin mevcut olması yazılımın diğer rakiplerine göre daha bir çekici kıldığı apaçık ortada.

10 Parmak İndir

10 Parmak Klavye Programını indirmek için sağ taraftaki DOWNLOAD NOW butonunu kullanınız. Ayreten aşağıdaki verdiğim linklerde, 10 parmak Windows Xp, 10 Parmak Windows XP 64 BİT, 10 Parmak Klavye Windows Vista, 10 Parmak Windows 7 sürümleri mevcuttur.

Gelelim Kiran's Typing Tutor programını tanıtmaya ;

Klavye kullanımınızı hızlandırabilmek için hazırlanmış ücretsiz bir program olan Kiran's Typing Tutor başlangıç seviyesinde dersler bulundurmaktadır. Bilimsel bir şekilde hazırlanmış yazma testleri oldukça gelişmiştir. İçerisinde 500'ün üzerinde ders ve test bulunmaktadır. Grafiksel olarak hangi harflerde hata yaptığınızı gösterir. Özellikle içerisindeki oyunlar sayesinde yazma hızınızı eğlenerek artırabilirsiniz.

Çocuklar için tasarlanmış 5 farklı modül bulunmaktadır. İçerisinde numara tuşlamak için ayrıca seçenekler vardır. Bu sayede numaraları girerkende hızlı olabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleriyle birden fazla kullanıcıyı destekler.


10 Parmak Windows Xp İndir

10 Parmak Windows Xp 64-Bit İndir

10 Parmak Windows 7 İndir

10 Parmak Windows Vista İndir

10 Parmak Klavye Indir Hakkında 7 yorum :

  1. çok teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Memurluk için 10 parmak öğrenmeliymişim, bakalım deneyip göreceğiz

    YanıtlaSil
  3. on parmak çalışmak içi,n bilgisayar aldım windows 8 hiçbirini çalııştırmıyor.lütfen yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor:(((

    YanıtlaSil