YENİ

Türk Lirası Simgesi İndir - Türk Lirası Simge Yapımı

Hiç yorum yokTL Simgesi Kurma Programı İndir - TL Simge YapımıModel :TL Simgesi Kurma Programı
Size :1 MB
OS :Windows Xp,Windows Vista,7
Üretici :TL Simgesi Kurma Programı
Merkez Bankası tarafından düzenlenen Türk Lirası Simge yarışmasında 8362 adet başvuru arasından finale kalan 7 simgeden biri olarak gördüğümüz simge seçilmiştir.
Hemen İndir TLSimge.exe (1 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

Türk Lirası Simgesi Kurma Programı Klavye Desteği Eklentisi

Birincilik ödülüne layık görülen tasarımın sahibi Tülay Lale olmuştur.Tülay Lale'nin gönderdiği tasarımda yer alan düz çizgiler yukarı eğimli hale getirilmiş ve altın orana dikkat edilerek revizyondan geçirilmiş bir hal almıştır.

 Simgenin Anlamı: 

Türk Lirasının simgesi artık belirlendi. Simgenin çapa şeklinde olması TL'nin güvenli liman haline geldiğini anlatmakta. Yukarı doğru çizilen çizgiler ise paranın yükselen bir değer olduğunu simgelemektedir.

 Kurulum Bilgisi: 

Yapmış olduğunuz kurulum, işletim sisteminizin program dosyaları alanına "TCMB" isimli bir klasör yaratmıştır. Bu klasörde, başlangıç menünüzde bir kısayolu da bulunmakta olan "TLSimgeKisayol.exe" programı yer almaktadır. Bu programı çalıştırıp herhangi bir metin düzenleyicide, "AbakuTLSymSans" yazı tipini seçtiğiniz taktirde AltGr+T ve Ctrl+Alt+T tuş kombinasyonları ile TL simgesini kullanabilirsiniz. Programı kapatmak için, sistem menüsü alanından TL simgesini sağ tıklayarak "Çıkış" seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Önemli : İndirdiğiniz TL Simgesi Uygulaması, Siberman aracılığıyla üst sol tarafta bulunanHemen İndir butonundan yararlanarak indirebilirsiniz.

Türk Lirası Simgesi İndir - Türk Lirası Simge Yapımı Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder