YENİ

Google Chrome 2012 İndir

Hiç yorum yok
Google Chrome 2012 indirModel :Google Chrome 2012 indir
Boyut :29 MB
OS :Windows Xp,Windows Vista,Win 7, Win 8
Üretici :Google
Google Chrome 2012 hakkında kısaca bilgi verecek olursak, Google Chrome minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısı olarak kullanılır.İnternet kullanımın yaygınlaşmasıyla gelişmesiyle birlikte bu alanda en önemli yapılardan olan web tarayıcıların rekabetine bir yenisini ekleyen internet devi Google programının hızlı, basit ve güvenli yapısını ön plana çıkartıyor.
Hemen İndir chrome_installer.exe (29 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP

Google Chrome 2012 İndir

Google chrome her işlem için tek bir kutu, Adres çubuğuna yazıp hem arama hem de web sayfaları için öneriler alabilirsiniz.

Google chrome yeni sekme sayfası, Her yeni sekmeyi açtığınızda, en çok ziyaret edilen siteleri, en çok kullanılan arama motorlarını ve eklenmiş sayfaları ve kapatılan sekmelerin görsel bir örneğini görmeniz mümkündür.

Google chrome en sık ziyaret ettiğiniz sitelerin küçük resimleri, Herhangi bir sekmeden en sevdiğiniz sayfalara ışık hızıyla erişebilmeniz sağlanır.

Google chrome uygulamalarınız için kısayollar,Sevdiğiniz web uygulamalarını başlatmak için masaüstü kısayolları almanız mümkündür.

Google chrome dinamik sekmeler, Yeni pencereler oluşturmak, birden fazla sekmeyi bir pencerede toplamak ve sekmelerinizi istediğiniz şekilde düzenlemek için tarayıcınızdan sekmeleri çabuk ve kolayca taşıyabilmenize olanak sağlar.

Google chrome çökme kontrolü, Kullandığınız her sekme tarayıcıda bağımsız olarak çalışır, bu yüzden bir uygulama çökerse diğerlerini etkilemez.Diğer işlerinize devam edebilirsiniz.

Google chrome gizli mod, Ziyaret ettiğiniz sayfaların web geçmişini görünmesini istemiyorsanız, özel tarama için gizli modunu seçmeniz yeterlidir.

Google chrome güvenli tarama , İnternette kimlik hırsızlığı yapıldığından, kötü amaçlı yazılım kullandığından veya güvenli olmadığından şüphelenilen bir web sitesini ziyaret etmek üzereyseniz, Google Chrome sizi uyaracaktır.

Anında Yer İmleri
Bir web sayfasına yer imi eklemek istiyorsanız, yalnızca adres çubuğunda sol köşede yıldız simgesi bulunmaktadır.Yıldız simgesine tıklamanız yeterlidir.

Google chrome ayarları alma, Google Chrome'a geçiş yaptığınızda, mevcut tarayıcınızda kullandığınız tüm yer imlerini ve parolaları kullanmanız mümkündür.

Google chrome daha kolay indirmeler, Araya giren indirme yöneticisi yok.İndirmenizin durumunu geçerli pencerenin altında izlemeniz mümkündür.

Google Chrome 2012 İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder