YENİ

Çiz Gitsin İndir

Hiç yorum yok
Resim Çizme ve Kelime Tahmin Etme Oyunu incelemesi Model :Çiz Gitsin İndir
Boyut :11 MB
OS :iPhone (OS),iPad (OS)
Dil Desteği : Türkçe
Resim Çizme ve Kelime Tahmin Etme Oyunu : Çiz Gitsin uygulaması iPhone ve iPad mobil cihazlarında Türkçe oyun oynamak isteyenlerin favorisi olabilecek ve hem yaratıcı hem de rekabeti körükleyici oyunlardan bir tanesi olabilecek kapasite ve prestije sahip bir yazılımdır. Kurulum sırasında sorun çıkarsa yorum bırakınız.
Hemen İndir resim.exe (11 MB) Uyumlu İşletim Sistemleri : iPad (OS) iPhone (OS)

Resim Çizme ve Kelime Tahmin Etme Oyunu

Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz çiz gitsin oyunu, ancak bazı avantajlar kazanmak için ücretli jeton desteği sunan oyunda çizdiklerinizi insanların tahmin etmesini sağlıyor ve böylece kıyasıya bir rekabet ortamına girmiş bulunuyorsunuz demektir.

Ama isterseniz siz de diğer insanların çizdiklerini tahmin etmeye çalışarak puan toplayabilir ve daha fazla oynadıkça daha fazla jeton kazanarak kelimeleri daha kolay bir şekilde tahmin etmeye başlayıp oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Bunun yanında kendinize rakipler ararken sürekli oyunu karıştırmak veya oyunun başında saatlerce durmak zorunluluğuna sahip değilsiniz. Bildirim desteği sayesinde oyun biriyle eşleştiğinizde ya da yeni oyun geldiğinde hemen sizi bilgilendirerek oyuna geri dönmenize sağlayacaktır.

Oyun tur sistemi ile oynandığından dolayı sürekli kafanızı meşgul etmek yerine ara ve molalarınızda hamlelerinizi yapabileceğiniz, boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir yazılıma sahiptir.

Çiz Gitsin İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder