YENİ

Dr. Driving Android Apk Oyun İndir

Hiç yorum yok
Dr. Parking, Dr. Driving olarak huzurlarınızda! Dr. Driving ile araba yarış keyfi sizi memnun edecektir. Dr. Parking serisinin en hızlı ve de oldukça göze hitabeden versiyonu vasıtasıyla sokakları tutuşturmaya hazır mısınız? Oyunda Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency veya VIP Escort olmak üzere altı değişik bölüm bulunmakta.Amacınız, aracınızı mümkün olduğunca hızlı sürerek size verilen görevleri yerine getirmek ve de kazanabildiğiniz kadar para kazanmak.
Hemen İndir dr.driving.apk(7.0 MB) Uyumlu işletim sistemleri : Android iOS Windows 8 Windows

Dr. Driving Yarış Oyunu Android Apk İndir

Dr. Driving Yarış Oyununun, sağladığı 13 değişik araç seçeneğiyle oyun severlerin gözüne girmeyi başarmış. Ayrıca ekranda yer alan direksiyon, fren pedalı ve de gaz pedalı da değişik bir sürüş keyfi yaşamanıza olanak sağlayacağını düşünüyorum. Güzel bir grafiğe sahip Dr. Driving yarış oyunu, tüm dikiz aynalarını kullanarak sürüşünüzü daha çok eğlenceli duruma getirecektir.

Dr. Driving'e Facebook ID’nizle giriş yaptığınızda hesabınıza otomatik bir biçimde Yüz Altın yükleniyor ve de bu altınları aracınız için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda skorlarınızı Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve Google+ hesabınızla online liderler ve de başarılar tablosuna ulaşabilmenize imkan sağlıyor. Oyunu hemen indirmenizi tavsiye ediyorum ki ben denedim direksiyon başına geçmek eğlenceli oluyor.


Dr. Driving Android Apk Oyun İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder