YENİ

Hill Climb Racing APK Android Oyun İndir

5 yorum
Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak değişik yarış türleri denemek isteyenlerin çok hoşuna gideceğini düşündüğüm zevkli bir oyundur. Farklı ortam ve gezegenlerde, çeşitli yer yüzü ve de yer çekimlerinde, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak basit bir şekilde oldukça uzak mesafeye gitmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller vasıtasıyla oldukça zorlayıcı bir yapıya sahip olduğunu oynarken göreceksiniz.
Hemen İndir hill-climp-racing.apk(15 MB) Uyumlu işletim sistemleri : Android iOS Windows 8 Windows

Hill Climb Racing APK Oyun İndir

Kullandığınız aracın amortisör, motor ve öbür parçalarını upgrade edebilir, böylelikle baya hızlı ve çevik bir araç sahibi olabileceksiniz. Hemde puan kazanarak açabildiğiniz diğer ay, mars gibi gezegenler vasıtasıyla çok daha farklı bir fizik motoruna sahip olan oyun vadettiği eğlenceyi sağlıyor. Grafikleri oldukça sevimli ve renkli duran Hill Climb Racing, ses efektleri bakımından da yeteri kadar düzeyde ve aracınızın ne durumda olacağını anlamanızı sağlıyor.

Hill Climb Racing APK Android Oyun İndir Hakkında 5 yorum :

 1. teşekkürler =)

  YanıtlaSil
 2. ya tablte nasıl kuracam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen her tablet bilgisayarda APK MANAGER bulunmaktadır. En sizde kurulu değilsin indirip kurun.

   Tablet bilgisayarlarınızın uygulama ayarları kısmında, bilinmeyen uygulamaları aktif edin. Sebebi ise Android dışındaki uygulamaları da bu sayede çalıştırabilirsiniz.

   APK MANEGER uygulamasını çalıştırın. Program otomatik olarak “.apk” uzantılı uygulamayı otomatik olarak tanıyacaktır. En fazla 1 dakika içerisinde uygulamanızı tablet bilgisayarınıza kuracaktır.

   Sil
 3. Abim bu hileli apk mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Orjinal oyunu o ama istersen buradan hileli apk'yı indirebilirsin.

   Sil