YENİ

Samsung Galaxy S5 Zil Sesleri Apk İndir

Hiç yorum yok
Akıllı telefonlar alanında birçok ilerleme kayderek rakiplerinin pek çoğunu geride bırakan Samsung akıllı telefon teknolojisinde de hızlı adımlarını atmaktan kendini alıkoymuyor. Galakxy S4 ve S4 Zoom'dan sonra şimdi de Samsung Galaxy S5 ile karşımıza çıkan Samsung bu yepyeni ve teknoloji harikası ürününü sunmanın gururuyla işlerine devam ediyor.
Hemen İndir galaxy_s5_zil.apk(10 MB) Uyumlu işletim sistemleri : Üretici : Top Ringtones HQ Samsung Galaxy S5 Zil Sesleri Android sürümü : 2.2 ve üzeri

Samsung Galaxy S5 Zil Sesleri Android

İçerisinde 10 adet S5 Zil sesi bulunmaktadır. Gelişmiş donanımının yanı sıra en yeni özelliklere sahip yazılımıyla da Galaxy S5 bir telefondan çok daha fazlasına sahip olduğunu kullandıkça göreceksiniz. Genel olarak kalite konusunda ödün vermemiş olan Samsung bu akıllı telefonun ses kalitesini de en üst noktaya çıkardı. Bu ses kalitesi ile daha keyifli bir müzik dinleme imkanı sunan Galaxy S5 ile yüksek kalitede ve çeşitli zil seslerine sahip olmanıza imkanı bulabileceksiniz. İçerisinde barındırdığı pek çok zil sesi ile sizin başka bir zil sesi tercih etmenize gerek kalmayacak şekilde tasarlandı. Rehberinizdeki her bir kişi için ayrı, ayrı atayabileceğiniz zil sesleri sayesinde bildirimleriniz de zil seslerinizden ayrılarak karışıklık yaşamanız ortadan kaldırılmış olacaktır. Galaxy S ve Note serisinde bulunan yüksek kalite ve çok sayıda zil sesine yenilerini ekleyen Samsung her konuda olduğu gibi zil sesi konusunda da değişim ve renkliliğin koşmakta olduğunu kullanıcılarına ispatlamış durumdadır.


Samsung Galaxy S5 Zil Sesleri Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder