YENİ

Subway Surfers Apk Android Oyun İndir

Hiç yorum yok
Subway Surfers New York apk son sürüm indir : Subway Surfers, android cihazlarınızın üstünde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve hoş bir koşma ve kaçma oyunu. Oyunda amacınız köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar fazla puan toplamak olacaktır.
Hemen İndir subway_surfers.apk(29 MB) Uyumlu işletim sistemleri : Android iOS Windows 8 Windows

Subway Surfers Apk Son Sürüm Android Oyunu

Etkileyici ve renkli Üç boyutlu grafikleri, sürükleyici müzikleri ve güzel animasyonları yoluyla oyuncuları mobil cihazlarına bağlayan Subway Surfers, boş zamanlarını eğlenceli bir biçimde geçirmek isteyen tüm kullanıcıların android telefonları veya tabletleri üzerinde yer alması gereken oyunların başında geliyor.

Zaman zaman tren rayları üzerinde yer yer de trenlerin üzerinde sizi kovalayan polisten kaçmaya çalışacağınız oyun içerisinde yer alan ayrı güçlendiriciler sayesinde bir roket sırt çantası takarak ya da sörf tahtasına binerek hızlı bir şekilde kaçabilirsiniz.

Oyunun akışında altınlar yardımıyla çok yeni karakterler açtırabilir veya karakterinizin özelliklerini iletebileceksiniz.

Facebook entegrasyonu yoluyla oyunu oynayan arkadaşlarınızın yaptığı fazla ödülleri görebilir ve arkadaşlarınızı geçmek için daha fazla hırslanıp oyuna iyice bağlı olacaksınız.

Subway Surfers'ı hemen indirerek önemli ve neşeli bir kaçış oyunu içerisinde yerinizi alarak, hem arkadaşlarınız hem de dünya üzerindeki bir sürü oyuncuyla maksimum puanı alma konusunda sürükleyici bir yarış içerisine gireceksiniz.


Subway Surfers Apk Android Oyun İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder