YENİ

Truck Simulator 3D Android Apk Oyun İndir

Hiç yorum yok
Truck 3D Simulator oyunu android marketin en gelişmiş oyunlarından birisidir. Oyunculara tır sürüş keyfini yaşatırken aynı zaman da park etmek gibi özel hünerlerini göstermeleri gereken güzel bir oyun. Gördüğünüz gibi hem profesyonel oyuncular hem de deneme sürücüleri için harika bir seçim olacağını dile getirebiliriz.
Hemen İndir truck_simulator.apk(15 MB) Uyumlu işletim sistemleri : Android iOS Windows 8 Windows

Android Kamyon Simülatör Oyunu

Truck Simulator 3D Android oyununun kullanılan araçların teknik özellikleri tamamen birbirinden farklıdır ve aracınızı geliştirme imkânına siz sahip olacaksınız. Elli farklı modifiye elemanıyla kendinize en uygun aracı yaratabileceksiniz. Hem park etme yeteneğinizin ölçüldüğü hem de doğru kullanımla alacağınız yıldızlar bir üst tura geçmenizi sağlayacaktır. En iyi oyuncu olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bu oyunda yüz kırk bölümlük bir oyun sunulmuştur bu bölümleri geçtikçe yıldızlarınız yeni parametreler açacak ve her seviyede daha farklı olan park görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor.

Kamyon Sürme oyununun bir çok açıdan özel kılınıyor. Oyunda hem ağır araçlar arasında yer alan büyük tırlar bulunurken hem de kamyon ve kamyonet tarzında farklı seçeneklerle bu oyunu oynayabileceksiniz. Oyunun seviye sayısı 140 olduğundan uzun bir süre elinizden düşüremeyeceğiniz bir oyun olacağına eminim. 400 den fazla yıldız toplayabilirsiniz ve bu yıldızlar kullanılan aracın benzersiz olmasını sağlamaktadır. Hem çocuk modu hem profesyonel modu bulunan bu oyun her yaştan oyuncuyu zorlayacak seviyeye ulaşıyor.


Truck Simulator 3D Android Apk Oyun İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder