YENİ

Android CM Security - FREE Antivirüs Apk İndir

1 yorum
Android için Ücretsiz Güvenlik Uygulaması indir : Android cihazlarınız için yapılmış CM Cleanmaster Security FREE, Android cihazlarınızı zararlı uygulama ve aktivitelerden temizleyecek olan ücretsiz ve kapsamlı bir Android uygulaması. Cihazlarınızı sadece korumak amacıyla geliştirilmeyen uygulama, aynı zamanda cihazlarınızı optimize etmenizi de sağlar. Android telefon ve tabletlerinizi zararlı hertürlü içerikten korumak ve optimize etmek için güvenebileceğiniz uygulamalardan biri olan CM Security, bir çok farklı türdeki zararlı dosya ve uygulamayı tepsit ederek cihazınızı temizlemenize yardımcı olacaktır. Cihazlarınızı kullanırken dikkatli davransanız bile, kimi zaman hiç beklemediğiniz şekilde kişisel bilgileriniz tehlikeye girebilir.
Uygulama Yükle cmsecurity_antivirüs.apk(2.7 MB) Android uygulama bilgileri : CM security apk Android 2.2 ve Üzeri Mevcut sürüm : 1.3.0 Güncelleme tarihi : 24.04.2014 Android araçlar uygulaması Android ücretsiz indirme

Android CM Security - FREE Antivirüs Apk İndir Hakkında 1 yorum :

  1. Özellikle Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte telefonların güvenlikleri daha önemli bir konu haline geldi. Her ne kadar antivirüs programları kullanılsa da yine de bu durum için daha köklü çözümlerin bulunması gerekir. Aksi taktirde, bugünümüzü kolaylaştıran bu akıllı cihazlar yarınımızı berbat edecek.

    YanıtlaSil