YENİ

Android Uygulama ve Oyun İndirme Sorunu Çözümü

Hiç yorum yok

Android Uygulama ve Oyun İndirme Sorunu Nasıl Çözülür?


Android uygulamaları ve oyunları indirmeyle ilgili sorunlar yaşanmaktadır. Sorunun gidermenin ilk yolu; cihazını yeniden başlatıp tekrar indirmeyi denemekten geçiyor. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa aşağıda ki adımı deneyin.

Google Play'de uygulama indirmek için cihazınızın İndirme Yöneticisi uygulamasının açık olması gerektiğini herkes biliyor. Eğer açık değilse indirme yöneticisini, aşağıda, İndirme Yöneticisi ayarlarını nasıl kontrol edeceğiniz açıkladım.

Android cihazınızın ana Ayarlar menüsünü açın. "Cihaz" bölümünün altında, Uygulamalar'a veya Uygulama yöneticisi'ne dokunun. "Tüm" uygulamaları görüntülemek için hızlıca kaydırmanız gerekiyor. İndirme Yöneticisi uygulamasını seçtikten sonra; Etkinleştir seçeneği görürseniz İndirme Yöneticisi kapalı anlamına geliyor. Açmak için Etkinleştir'e dokunarak indirme yöneticisini açabilirsiniz. Ama devre dışı bırak seçeneği görürseniz İndirme Yöneticisi açık anlamına geliyor. Uygulamaları indirmek için İndirme Yöneticisi'ni açık tutmanız gerekiyor. Eğer başka sorun yaşıyorsanız lütfen yorum bırakınız. Sorunuzu bizle paylaşırsanız sorununuzun çözümünü bulduktan sonra sitemizden paylaşırım.

Android Uygulama ve Oyun İndirme Sorunu Çözümü Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder