YENİ

CREEPS Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Stratejik Aksiyon Oyunu

Karanlık ortamlarda geçen korku teması yapısında oyunları seviyorsanız, CREEPS oyunu beğeninizi karşılayacaktır. Konu bilim kurgu ve korku üzerinedir. CREEPS'te her şey Kanadalı bir araştırma ekibinin The Hellgate - Cehennem Kapısı adlı boyutlar arası bir geçidi keşfetmesi ile başlamaktadır. Keşfin amacı başta bilimsel amaçlar ile yapılmış olsa da ilerleyen süreçte tam bir kabusa dönüşüyor ve ölümcül yaratıkların dünyaya geçişini sağlıyor.
Uygulama Yükle CREEPS.apk (9 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Brink3D CREEPS Android sürümü : 2.2 ve Üzeri
CREEPS oyununda geçiş sırasında gelen yaratıklar ile birlikte şehrin elektriği kesilmiş ve sokaklar zifiri karanlığa bürünmüştür.

The Crisis Response Elite Emergency Preparation Squad (C.R.E.E.P.S) adlı bir acil durum müdahale ekibi gelişmiş olan olayı kontrol altında tutması için şehre gönderiliyor. Ekibimizin görevi; şehirde kesilen elektriği tekrar geri getirmek ve geçiş yapan yaratıkları öldürmek.

CREEPS'te ekibin içinde ki kahramanlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Her kahramanın kendine özel silahı bulunmaktadır. Her canavar öldürüşünüz de başarı puanı alacaksınız ve bu puanlar sayesinde karakterinizi geliştirmek için, yeni silahlar ve benzeri ekipmanlar alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.


CREEPS Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder